bugün

şu an isyana geldiğim kelime öbeğidir! yeter lan diye haykırasım geliyor. yine içtim onun için. çok kötüyüm sözlük çok. çok özledim. eksileyin umrumda deil. haykırmak yerine sözlüge giriyorum entryi. haykırmaktan daha çok insan görücek. anlayın ki yalnız değilsiniz. eski sevgiliye içme zirvesi yapıcam. alkoller benden! *
amk ile devam eden cümledir.
(bkz: sıkıldım sözlük)
(bkz: daral geldi sözlük)
isyan etme eylemi.
(bkz: zaten mobilim)
(bkz: ay sözlük valla yeter)
herkesin aşktan sevgiden bahsettiğini görünce diyesi gelir insanın.
yeter lan dedirten ve kızları popi yapmaya çalışan gruplara yapılan isyandır. benim akpli başlıklarımdan daha sıkıcı bu kızların nickleri yok harun abi...
(bkz: sakin ol ve elindeki klavyeyi yavaşça yere bırak)
yeter anasını sikeyim/amına koyayım
diye devam ettirilir genelde.
Kaybetmekten bıkan insan söylemidir. Sinirlidir, sitemlidir.
Gitmeyin üstüne.
suanki dedigim diyecegim demeye dewam ettigim eylem.
yeterlan!

(bkz: 20 sene boyunca sadece 3 kere şampiyon olabilmek)
bir ünlem cümlesi. buna da şükür. Bazıları zamanında 15 sene tek bir şampiyonluk göremeden beklemişlerdi...
Yirmi yaşındayım ve takımım en son ben doğmadan 10 sene önce kupayı müzesine götürdü

Şikeye falan değinmek istemiyorum hiç.
Sakin ol şampiyon.
uyuyamıyorum mk.

bir isyan cümlesi,
genelde erkeklerin kızlarla ayrılma noktasına geldiği zamanlarda söylediği cumledir
(bkz: yeter lan amk ayrılmak istiyorum)
artık bıkmış insanın serzenişi. hayata olur, bir arkadaşa belki de kendine. ama bazen herkes söylemek ister işte.

yeter lan. yeter.
enough lan, mr emptymanlar sizi.
bir isyan.
yedinci nesil yazar. tahminimce:
(bkz: nowhereman)

edit: tahmin değil, kesinlikle nowhereman.
bir bıkma sözü.
sana hiç eksi atmadım ama sırf isyan ettiğin için geldim eksiledim eneterini. ve senle kişisel hiçbişeyim yok tamamen içgüdesel verdim eksiyi.
güncel Önemli Başlıklar