bugün

uludağ sözlük yazarlarının şu günlerde çok kullandığı, sözlüğün kirli halini gördükçe söyledikleri isyan içerikli sözdür.
--spoiler--
eskiden sözlük eğlendiğimiz, bilgi edindiğimizi ve içimizi döktüğümüz bir yerdi. ama gel gör ki bugün sol menü siyasi başlıklardan geçilmiyor, sözlük artık zevk vermiyor ve bazı sözlükçüleri kendinden soğutuyor.

farketmiyorsunuz ama dış çevrenin de ulu sözlük'e bakış açısı değişti. ekşi sözlük ile ilgili konuşmalar döndüğünde, "uludağ da iyi sözlüktür." dediğim an, "uludağ siyasi bir sözlük, orada yazılır mı?" cevabını alıyorum. hatta kimi zaman seviyesiz gördüğümüz inci sözlükten bile daha seviyesiz ve kirli bir sözlük olarak görülüyoruz. bunu anlamak için hemen şimdi sol menüye bakmanız yeterlidir.

tamam düşünce özgürlüğüne bir şey demiyoruz, istediğinizi dile getirin. ama bunu saçma sapan bir şekilde, ısrarlıca, aynı şeyleri söyleyen entryleri kirlilik yapacak şekilde ortaya koymayın. ısrarla siyaset yapmak güya yasaktı bu sözlükte. buradan moderasyonu da göreve çağırıyorum. uludağ kirlenmesin.

lütfen arkadaşlar! zevkle okuyup yazabileceğimiz bir sözlük istiyorum.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar