bugün

yer çekimine inanmayan idealist insan sözü. ama bir elma var şeklinde devam ettirebilir bu cümleyi.

hatta peki yer çekimi var neden tüm elmalar düşmüyor şeklinde newton'u yerle bir edebilir bu kişi.

ordu'nun dereleri aksa da newton göt olsa.
doğru, aklın 5 karış yukarda diye cevap verilesi.
yer çekimi gerçekten yoktur. var olan madde çekimidir. kütle çekimidir. bilip bilmeden konuşmayalım lütfen pls öptüm bye.
ben de inanmıyom amuğa koyiim. diyollar ki elmayı bırakınca aşağı düşüyomuş. ulan elma bu, kuş mu? kanadı mı var? nasıl dursun havada?

hem uçak nasıl uçuyo? madem yerçekimi var uçak niye düşmüyo?

yerçekimiymiş. atesit teorisi bunlar. yerçekimini bulan da topmuş ayrıca, hiç kadınla yatmamış ömrü boyunca.

(bkz: c sinan sağıroğlu)
- abi ben yer çekimine inanmıyorum.
- iyi iyi pek güzel, ellerini bırak o halde de düş amına koyayım!
yer çekimine inanmıyorum ama bir güç var. *
+ yer çekimine inanmıyorum.
- sebep?
+ çünkü gök itimi vardır bence.
- bambaşkaymışsın.
bir adet (bkz: oksijen tüpü) hediyedir satılmaz.
yer çekimi yoktur gök itimi vardır.      
(bkz: kokain)
iki ayda 300 e yakın kişinin öldüğü virüs için "domuz gribine inanmıyorum" derken diğer yandan elini öptürenlerin siyasi parti lideri olabilip, başbakanlık hayali kurduğu ülkede yerinde bir tespittir.
(bkz: iyi aferin)
cunku newtonun aklina butun elmalarin dusmedigi gelmemistir. "keske yasasaydi da gorseydi su idealist insan tezini" dedirten tanim. *
kuvantum fiziğine inanmıyorum demek gibi abes bir şeydir ama aslında yerçekimi göreceli bir kavramdır, ayda beş dünyada onbeştir. (bkz: arabada beş evde onbeş)
harun yahyaNIN OLASI YENi SLOGANI.
karşımda ve aklımda gözlerin olduğu sürece böyle bu.
ayaklarımın yerden kesildiği bir şeydi gözlerin.
eğer yeterince angutsanız "alt tarafı bir teori" diyerek bu fikrinizi destekleyebilirsiniz bile.

(bkz: evrim izafiyet ve yerçekimi teorisi cehaleti)
yer çekimine inanmaman çok normal bence biraz aşağılara inmelisin diye cevap verilebilecek insan.
sadri abinin kurduğu bir cümledir.

(bkz: havada durdum şahitlerim var)
(bkz: bir dene istersen)
aslinda yer cekimi diye bir sey yok efendim. newton dötünden uydurmus. ona bakarsaniz ayda da yer cekimi yok. hatta suyun kaldirma kuvveti de yok. anlamadigim tek sey osurdukca neden ucamiyoruz? onu cözemedim.
"abi hava itiyor aslında amına koyim ya" diye devam eden, köprüaltı alkol alınım projesi geyikleri no 255.
(bkz: ister inan ister inanma)
yer çekimi sıfır.* *
inanmayan insan gitsin balkondan atsın kendini bakalım varmıymış.
yer çekimi yoktur para her şeyi çeker, para bulunmadan öncede yer çekimi yokmuş zaten. ay da para yok ama nasıl gökmenler zıplaya zıplaya gidiyor sorusunu duyar gibiyim, cevabı basit git bir çalışana ayda ne kadar para alıyorsun de sana neler anlatır, aldığı paranın azlığından sana dert yanar yaa yaa.