bugün

hafiften yumuşak yemekteyiz yarışmacısı.
yemekteyiz'in 15. haftasının kapıcı yarışmacısı. kendisi kapıcıdır ama evinde belgesel izlemektedir. muhtemelen bu haftanın galibi olacaktır. kod adı mami'dir.

edit: ayrıca markette her şeyi şu nerde abi bu nerde abi diye çalışanlara sormaktadır. bu nasıl kapıcı ben anlamadım.
marketten aldiklari 147 ytl tutacaktir.

oyle hesapladim yanlis olmasin.
marketten aldıkları 145.40 tl tutacaktır, nitekim ytl'den çıktık, hep beraber tl'ye girdik.
marketten aldıkları ne kadar tutsa da parasını show tv vereceği için kendisine giren çıkanın olmayacağı yarışmacı.
marketten aldıklarının tutarıyla artık ilgilenmediğim yarışmacı, nitekim herkesin tuttuğu kendine.
mönüsündeki revani için ''evimizden eksik olmaz her gün yaparım'' demiştir. ama söz konusu tatlı için yaptığı her hareketi önündeki tariften bakarak yapmaktadır.
hafif kırık yemekteyiz yarışmacısıdır, kazanması ümidedilmektedir.
" binamizin aritmasi var" diye sallamis yarismacidir.

ben de ayni binada oturuyorum bizde niye yok muammer abi? derin devlet falan mi?

kazanmis ayrica yarismaciyi gecen hafta soyledi.
yemekteyiz yarışmasının erkeği destekleme ve koruma fonlarının bir ürünü olarak ortaya çıktığı hakkındaki görüşümü daha da güçlendiren yarışmacıdır zira izlediğim tüm bölümlerde erkekler birincilik koltuğuna oturuyor.
saçlarını ortadan ayıran yemekteyiz yarışmacısı. her gördüğümde yasemince'deki sürahi hanım skecindeki naci tiplemesi gelir aklıma.
blok görevlisiyim dediği anlaşılmayınca kısa ve net olarak kapıcıyım diyebilmiş mesleğini seven yemekteyiz yarışmacısıdır.
yemekteyiz'in bu haftaki galibi.
kaç puan aldıgını nedense acayip merak ettiğim yarışmacı.

işbu entry varoluş amacını yerine getirdiğinde kendi kendini imha edecektir.
tommiks saçlı kapıcı...
beylikdüzünde kendisini tanıyanların gay olduğunu söyledikleri yarışmacı. karısından boşandıktan sonra gay olmuş lakin.
6.nesil yemekteyiz yarışmacısı,yemekteyizin yöre ayırtetmeksizin her haftaya koyduğu yumuşakçalar sınıfı üyelerinden olan şahıs.
feminem 15. hafta yemekteyiz programinin blok gorevlisi.
bicaga picak demesi guzel,ben etlerimi konyadan getiriyorum kismini cok sik tekrarliyor.
adamin adini ilk gunden mami koydular. *
15. hafta eminem yarışmacısı.
kuzu etini istanbul da yiyemeyip sadece konya da yiyebilen blok görevlisi.
apartman görevlisi, halkın içinden kopmuş gelmiş diye birisini beklerken yarışmacılar arasında en sosyetik yarışmacı. ufacık yaprak sarmasını bile ikiye bölmeden atamıyor ağzına.
meslek isimleri degisince, icerikleri de degisiyor sanan algıda kurgucu bunye. * *
15. hafta yemekteyizde 10 000 tl nin sahibi olmustur.
yuru muammer kim tutar seni.

edit: buna eksi oy veren yazarla tanismak isterim lutfen call me *
bugüne dek sadece g*t büyütmüş diye düşünmeden edemediğim sosyetik blok görevlisi.(!)
yemekteyiz yarışmasından 10.000 tl yi almış kişidir. apartman görevlisi yani kapıcı. o değil de halinde bir tuhaflık vardı. böyle kameralar karşısında gecenin yorumunu yaparken saçı başı pek bir dağınık sanki sevişmeyi bırakıp gelmişte bir şeyler anlatıyor. gözleri bir tuhaf bakıyor. kısacası adamda tecavüzcü tipi vardı. tedirgin ediyordu izleyenleri.