bugün

ünlü modacı muammer ketenci'dir.
cemil ipekçigillerden gibi yeni bir yemekteyiz yarışmacısı.
o bir yemekteyim fenomeni.

artık ben bunlara yemekteyiz yaratıkları diyorum çünkü, içimizden biri diye sunulan da bize hiç benzemiyor arkadaş. anlayacağın kapıcılar odası olarak kınıyoruz biz muammeri.

geçenlerde izledim bunlar böle bir dudağı yerde bir dudağı gökte, evi bembeyaz yapmış bir buz cadısının evinde yemekteler. tiramisudaki labne peyniri konulu tartışıyorlar aralarında. bizim muammer döktürmeye başladı yine; "ben biliyorum labne peynir yeşil oluyor" değil mi diye, neyse bu tamam derken, ömrü hayatında kurban kesmemiş bir oluşumu temsil eden adamalrın içinde bu sefer de muammer " ben kurbanı geçen şurda kestim, artık burda kesmiyecem eti çok sert oluyo" şeklinde fakirden bozma orta halli edebiyatından konuşmalarla saçmalamaya başladı. kime neyi anlatıyorsun lan anlamadım ki. zaten diğer yarışmacılar da mö gibi baka kaldılar böle sessizce muammere. sonra bir de eleştri yapıyor muammer aga neymiş efendim ; " masa düzenine çok dikkat ederim ben, eğer masada piçak (evet piçak dedi) içe bakmıyor da dışa bakıyorsa yandılar " deyu. tuhaf.
yemekteyiz yarışmasından 10.000 tl yi almış kişidir. apartman görevlisi yani kapıcı. o değil de halinde bir tuhaflık vardı. böyle kameralar karşısında gecenin yorumunu yaparken saçı başı pek bir dağınık sanki sevişmeyi bırakıp gelmişte bir şeyler anlatıyor. gözleri bir tuhaf bakıyor. kısacası adamda tecavüzcü tipi vardı. tedirgin ediyordu izleyenleri.
bugüne dek sadece g*t büyütmüş diye düşünmeden edemediğim sosyetik blok görevlisi.(!)
15. hafta yemekteyizde 10 000 tl nin sahibi olmustur.
yuru muammer kim tutar seni.

edit: buna eksi oy veren yazarla tanismak isterim lutfen call me *
meslek isimleri degisince, icerikleri de degisiyor sanan algıda kurgucu bunye. * *
apartman görevlisi, halkın içinden kopmuş gelmiş diye birisini beklerken yarışmacılar arasında en sosyetik yarışmacı. ufacık yaprak sarmasını bile ikiye bölmeden atamıyor ağzına.
kuzu etini istanbul da yiyemeyip sadece konya da yiyebilen blok görevlisi.
15. hafta eminem yarışmacısı.
feminem 15. hafta yemekteyiz programinin blok gorevlisi.
bicaga picak demesi guzel,ben etlerimi konyadan getiriyorum kismini cok sik tekrarliyor.
adamin adini ilk gunden mami koydular. *
6.nesil yemekteyiz yarışmacısı,yemekteyizin yöre ayırtetmeksizin her haftaya koyduğu yumuşakçalar sınıfı üyelerinden olan şahıs.
beylikdüzünde kendisini tanıyanların gay olduğunu söyledikleri yarışmacı. karısından boşandıktan sonra gay olmuş lakin.
tommiks saçlı kapıcı...
kaç puan aldıgını nedense acayip merak ettiğim yarışmacı.

işbu entry varoluş amacını yerine getirdiğinde kendi kendini imha edecektir.
yemekteyiz'in bu haftaki galibi.
blok görevlisiyim dediği anlaşılmayınca kısa ve net olarak kapıcıyım diyebilmiş mesleğini seven yemekteyiz yarışmacısıdır.
saçlarını ortadan ayıran yemekteyiz yarışmacısı. her gördüğümde yasemince'deki sürahi hanım skecindeki naci tiplemesi gelir aklıma.
yemekteyiz yarışmasının erkeği destekleme ve koruma fonlarının bir ürünü olarak ortaya çıktığı hakkındaki görüşümü daha da güçlendiren yarışmacıdır zira izlediğim tüm bölümlerde erkekler birincilik koltuğuna oturuyor.
" binamizin aritmasi var" diye sallamis yarismacidir.

ben de ayni binada oturuyorum bizde niye yok muammer abi? derin devlet falan mi?

kazanmis ayrica yarismaciyi gecen hafta soyledi.
hafif kırık yemekteyiz yarışmacısıdır, kazanması ümidedilmektedir.
mönüsündeki revani için ''evimizden eksik olmaz her gün yaparım'' demiştir. ama söz konusu tatlı için yaptığı her hareketi önündeki tariften bakarak yapmaktadır.
marketten aldıklarının tutarıyla artık ilgilenmediğim yarışmacı, nitekim herkesin tuttuğu kendine.
marketten aldıkları ne kadar tutsa da parasını show tv vereceği için kendisine giren çıkanın olmayacağı yarışmacı.
marketten aldıkları 145.40 tl tutacaktır, nitekim ytl'den çıktık, hep beraber tl'ye girdik.
güncel Önemli Başlıklar