bugün

Oooooooo en sinir olduğum şeydir ağzına bir tane şaplak atasım gelir.Yemek yiyesim bile gelmez vallahi.
EN ünlüsü için (bkz: vedat milor) adam yemek yerken filarmoni orkestrası gibi ses çıkartıyor!
bazilarinda tik olmustur. cay icerken, biskuvi yerken , opusurken * bile yapisdatirlar.
(bkz: ben)
suikaste bir devlet başkanından, mafya liderinden, şikeyi reddetmiş bir futbolcudan daha yakın insanlardır.
En nefret ettiğim insan tipidir.
en sinir olunan tiptir. mümkünse benden uzak dursun.
bundan rahatsız oluyorsanız sakın yapanlara odaklanmaya başlamayın sonu gelmiyor. ulan biriyle yemek yediğimde kulaklarımda çınlıyor tamam ruh hastası falanım ama fazla bu kadarı.
hani şu meşhur replik varya 'ağzına kürekle vurasım geliyor.'
Ve ağzını açarak yemek yiyenler kapışır bence.
rujunun bozulmasını istemeyen hanım kızlarımızdır.
iştah kaçıran insandır. çare olarak katil olmak istemiyorsanız, müzik açıp şapırdatmayı bastırabilirsiniz.
ıyyyy ağzına ıslak odunla vurmak ve yemeği ağzına atıp sonra koli bandıyla ağzını kapama hissidir. net.
Bende ağzımda ki yemekleri püskürtür, ödeşirim.
ağızlarına kürekle değil lahmacun küreğiyle vurasım geliyor. arkadaşım sen yemek yiyeceksin diye niye başkalarının yemesini engelliyorsun.
balgamsız gitmez. ıyk.
Sopa isteyen insan tipidir. Evet.
evet kafasına masa geçirilesi insanlardır. lakin yapmayın öyle şeyler. * toplu şekilde yemek yerken o kişinin gözlerine dik dik bakarak ondan daha fazla ağzınızı şapırdatın. göz göze geldiğinizde duracaktır. etrafına aptalca "ne oluyor lan" bakışı attıktan sonra normale dönecektir. afiyet olsun.
karşınızda buna sinir olan biri varsa dayak yiyene kadar yapın.
Aşırı derecede uyuz olduğum tip.
Dayanamıyorum bu olaya arkadaş...
Müthiş deli ediyor beni.
Mengeneye sıkıştırasım geliyor çenesini...
ağzının ortasına tencereyle vurulması gerekenlerdir.
ayar olduğum durum zaten bir süre sonra dayanamam uyarırım.
Kürek yok mu kürek bunun ağzı yamulmuş düzelticicem.
babam. yemeği bırakıp küfürleşiyoruz.
Dayaklık hayvanlardır.
içimde sofrayı bırakıp gitme hissi uyandıran insanlardır.