bugün

Toplum sağlığı için imha edilmesi gereken insanlardır. Ne yemek arzusu bırakırlar ne de sinir. Tam bir stres kaynağıdırlar. Bu tip insanlara karşı en iyi çözüm kulaklıkla müzik dinleyerek yemek yemektir.
masayi kafasina gecirmek istedigim insandir. bunlarin birde agizlari dolu iken konusanlarida var tabi.
Midemi bulandiran insanlar. copla dovmek geliyor icimden.
bunun ağzı doluyken konuşup etrafa tükürükler saçan versiyonu da vardır. onlar daha korkutucudur.
insanı yemek yemekten soğutur. Mide bulandırıcıdır.
Çatal, kaşık, bıçak vesaire gereçlerin şapurdatan kişinin ağzından sokmak suretiyle burun da olabilir hiç farketmez, o iğrenç hadisenin bir daha vuku bulmamak üzere kesilmesi olayı.
Böyle terliği ağızlarının ortasına bir geçireceksin var ya bir daha yemek yiyemeyecekler.
Düşüncesiz insandır. Sofrada sadece kendisinin olduğunu zanneder. Uyarmak güçtür çünkü küsme , gücenme gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaşadım biliyorum.
görgü kurallarından uzak insanlardır.
lokmalarla sevişenlerdir. ve bu insanlardan bir tanesi ailede kesinlikle vardır. atışmalar olur, bu atışmalar şapırdatma yarışmasına kadar varır.
hayır, uyarsanız olmaz uyarmasanız olmaz. böyle inceden bir suratlarına bakarsınız anlamaz. bütün mesele yerken az daha küçük lokma alıp ağzını kapalı tutmakta bitiyor aslında. bir de normalde şapırdatmadığı halde abur cubur yerken şapırdatanlar var. hepsi listemde. onlarla birlikteyken abur cubur yemesinler diye kırk takla atıyorum. saymadığım sağlıklı yaşam tavsiyesi kalmıyor.
yemekmi yiyiyor yoksa ağzında kurbağamı çiğniyor belli değil.
31 olsa çekilmezler.
ağzını burnunu kırası gelir insanın.
yanaklarına çatalı batırarak soyulması gerekilen insandır. kaşıkla gözlerini yuvasından ayırmalıdır.
Nefret veren insandır. *
ağzının üstüne çelik tencereyle vurmak istediğim insanlardır.
ağızlarına odunla vurulası insanlar. sakızı da ağızları bi karış açık çiğniyorlardır. insan böyle bi tipe ne kadar yakın olursa o kadar kötü, o şapırtı bi süre sonra çin işkencesine dönüşüyor.
allah belanı versin bedduasını hakeden insanlardır.
nefret edilesi insanlar. bir yemek masasında bunu yapan insan varsa hayatta oturmam o masada. lanet, pislik insanlardır.
Eğer yapan kişi/kişiler ailenizden ya da arkadaş çevrenizden ise sadece içinizden küfür etmekle yetinirsiniz.
kafasına tencereyi geçirmek istenilecek insandır.
gerçekten nefret ettiğim insan grubudur. o lanet ağzını kapat saygı için.
Şefimin masası tam karşımda. Her sabah Kahvaltısını yaptıktan sonra klasik ağız şapırdatma seanslarına geçer. O iğrenç sesı cıkarır cok hosuna gidiyor ki epeyce bır sapırdatıyor . O ağzını sapırdattıkça beynıme kan gidiyor geriliyorum nefrete bağlıyorum . Kalkıp yeter be yeter altı ustu yedıgın peynır ekmek, sanırsın kuzu tandır yemıs araya et kaçmıs da sapırdatıp onları cıkarmaya calıyor a.q cok sinir oluyorum boyle bencil saygısız insanlara.
Bak işte halen ağzını şap şup yapıyor dayanamıyorum arkadaş. Bı gun fena terslıyecem.
Böylelerini ağzına yemekleri tıkıştıra tıkıştıra boğacaksın.
bunu yapan çok sevdiğiniz ve kaybettiğiniz biriyse bazen insan onu bile özler.

özlüyorum da oradan biliyorum.