bugün

evlendikten 2 gün sonra baba evine geri postalanacak kızdır. evet.
Çüklüler bile biliyorken siz neden hala bilmiyorsunuz bacılar?
Genetik bir hatadan bahsediyor gibiyiz sanki.
Bu devirde cinsiyet fark etmez. Yumurta bile kıramayan insanlar başkalarının insafına kalmış demektir. Tek başına kalacaksa da bol bol parası olması gerekir. parası da yoksa aç kaldı. Tabi ki herkes bir saatte dört çeşit yemek yapabilmeli demek çok iddialı ve saçma olur ama en azından aç karnını doyurabilmeli.
bir erkek olarak yemek yapmayı biliyorum iyi ki. kızlara kaldıysak.
Soğan, salça, yağ üçlüsüne ne katsan yemek olabildiği halde yapamıyorsa evde kalması muhtemel kızdır.
lan ben bu erkek halimle 50 çeşit yemek yapmayı biliyorsam oda bir yumurta kırsın bir zahmet.
Yemek yapmayı yada yemek siparişi verip hesabı ödetecek birini bulmayı bilmelidir.
Ögrenilmeyecek şey değildir.
(bkz: Annem çalıştıgı için internetten video izleye izleye yapmayı ögrendim.)
Vurduruyordur.
Yemek yapmayı bilmeyen erkek gibi yemek yapmayı bilmiyordu efenim.
harika ötesi muhteşem kızdır.. el üstünde tuttulup baş tacı edilmelidir.. evet.. sırf yemek yapmayı biliyor diye yanaşıp ya da sırf yemek yapmayı bilmiyor diye yanaşmayan paçoz erkekleri siktir ediyoruz evet.. bunlar yapmacık sevgiler bebişkolar seven insan hiç bir şeyi bahane etmez önüne kuru ekmek gelse bile yer.. tabi malaklar ne anlar, anlamaz.
yarım yamalaktır, zaten ben yumurta bile kıramıyorum, demek ki aç kalacağız, arada müthiş bir bağ olmalı ki ruhen doyalım bari.

Simit peynir yeter aç gözlü biri değilim doktor.
14-15 yaşına basmamış kızdır. Bu sebeple normal kızdır. Kimse zengindir ihtiyacı yoktur kız yemek yapmak zorunda mı nağrası atmamalıdır. Çünkü kızlar bir başkasından çok kendine yemek yapabilmelidir, kendi temizliğini de. Evine hizmetçi de gelse öncelikle sen bilmelisin. Gerisi parayla asalaklıktan öte değildir. Yapmamak başkadır bilmemek başka. Bahsettiğimiz gibi küçük kızdır zamanı gelince öğrenecek kızdır.
Severek evlendikten sonra işten gelince baktın bi poh yok mecburen ayrılınması gerekmektedir ne lan hep ben mi yapacam denmesi an meselesidir.
Yemek yapmayı bilmeyen kız yoktur. Yemek yapmayı sevmeyen kız vardır.
Yemek yapmak modern dünyada kızın asli gorevi değildir aşın bunları ayrıca öğretmesi zevkli olabilecek kızdır.(swh)
sucuklu yumurta da yiyemez. hiç kusura bakmasın.
Yıl 2017 . Bu zamanda yemek yapmayı bilmeyen demeyelim de yapmayı tercih etmeyen desek daha makul. Teknoloji çağında her bilgiye kolayca ulasabiliyorken yemek konusunda da bunu es gecemeyiz. Teorik kısmından videolu eğitimine kadar her bilgisine ogretisine erisebiliyoruz. Bu zamanda dert edilecek en son konu olsa gerek.
yoktur...
öğrenmek zorunda kalacaktır.

yarın evlendiğinde ya da yalnız kaldığında her dakika dışardan yiyemeyeceği için paşa paşa mutfağa girecek ve yemek yapacaktır. şimdilik annesinin prensesidir. şimdilik.
sorun değil, ben yaparım da öğretirim de. yeter ki anlayışlı yumuşak başlı ve edebiyat ve sinemada birikimi olsun.
yaa kardeşim seviyosan mutlaka iyi bi özelliği vardır. biz de bilmiyoduk yemek yapmayı, bilmediğin şeyi öğrenirsin, n´olcak yani.
Makarna ve kahve yapabiliyorsa umut var demektir.
bilmiyorsa öğrenir. ne var yani?

kimse anasının karnından yemek yapmayı bilerek çıkmıyor.
Bilmiyorum,sevmiyorum ve yapmıyorum. Yapmak veya öğrenmek zorunda da değilim. Şayet yarın öbür gün evlenirsem yemek yapmayı bilen birisiyle evlenirim. Olur da evlendiğim insan için yemek yapmak istersem yapmayı da öğrenirim. Ve bu benim dışımda kimseyi ilgilendirmez.