bugün

Ne izlerdik yav.bu film aynı kadroyla tekrar oynansa tekrar bakılir.
trt'nin pek çok kişi tarafından sevilmeyen ama benim en sevdiğim dizilerindendi.

kalabalık bir oyuncu kadrosu, hepsinin ayrı hikayeleri var. bence çok güzeldi.

yine yayınlansın.
"Heralde, galüba, sanursam" üçlüsünü zihnimize yer ettiren dizi.
bütün karakterlerin yeri ayrıdır hepsi birbirinden önemlidir ama vahid emmi apayrı biyerdedir, başköşededir.

(bkz: ayten bacuu anlarsun ya)
12-13 yıldır hala onun kadar guzel dizi gelmedi.hala dizilerde aynı senaryolar o ona aşık,oteki öbürunu boynuzluyor.
Nedense 1 bölümünü dahi izlememişimdir. Eksiklik olduğunu düşünmeye başladım
Trt'nin efsane dizilerinden .
olsa da izlesek denilen dizidir.
(bkz: heralde galiba sanırsam)
cristiano ronaldonun sportif lizbondan itibaren giydiği efsane formadır.
Tüm gün yayınlanmasini beklediğim efsanevi dizi.
Recep ve haydar arasındaki muhabbetler akla geldikçe yüzdeki gülümse oranı artar. Tekrar verseler ya şu saçma sapan tarz programları yerine.
Benim için uğurlu numaradır.
ronaldoya pek bir yakışır.
ne güzel diziydi ya diyip tekrar izlemeye niyetlendiğimde kötüymüş be dediğim dizi.
o zaman neden o kadar güzel geldi bilmiyorum ama geri dönüp izlediğinizde aynı tadı vermeyecektir diye düşünüyorum. çok tatlı bir dizi müziği vardı.

buyrun https://www.youtube.com/watch?v=ykdmbkcjZ48
Müsrüflük canım sıyırtıkk.
keşke onlar gibi üniversite okusak,her gün okula gitsek,kendi memleketimizden aldığımız şeylerle aynı evde ortak bi kültür oluştursak felan.şimdi hatırladm o diziyi ve üniversite hayatlarına özendim.
Uzun yıllar önce izlediğim ve geçenlerde de aklıma nerden geldiyse bir daha izlemek istediğim bir trt dizisidir. Kızlı erkekli karışılık oturulan bir öğrenci evi, çocukları olmayan sevimli bir ev sahibi çift, üniversite okuyan bir grup kız ve erkek öğrenci topluluğu 7 numaralı evde toplanmışlardır. Yanlış hatırlamıyorsam, aklımda kaldığı kadarıyla ingilizce öğretmenliği, matematik, mühendislik gibi bölümler okuyanlar vardı. Kızlar biraz daha sosyetik, erkekler ise sanırım kırsal kesimden gelen gençlerdi. Amaç da zaten sanırım bu iki farklı sınıfın sentezini sıcak, komik, eğlenceli bir şekilde yansıtmaktı. Ne güzel günlerdi be sözlük.
ayrılsak da beraberiz yeniden başladı. ekmek teknesi de tekrar başlayacakken yedi numara niye başlamıyor ? dediğim efsane dizidir .

vahit emmi : sabit sus! zaten burnumdan soluyom

sabit: normaall. bende burnumdan soluyom.yalunuz baluklar solungaçlarundan solurlar.

vahit emmi: sıyurrtukkkk !!
(bkz: tarık arkın)
trtnin eski bir dizisidir yine yayınlansa yine izletir.
(bkz: heralde galüba sanursam)
anımsandıgında samimiyeti çagrıstıran dizi. severdik, izlerdik.
Vahit emmü...
Küçüklüğümün dizisi.