bugün

yabancı dil sınavından istenilen puanı almak için var olan kurs.
genellikle genel ingilizce kursları bu eğitimi üstlenmektedirler.
istanbuldaki kurslar bir dönem yds eğitimi için dünyanın parasını istemektedirler.
istanbul ' da iyi bir kursu aranandır.
zamanında kur aldığım ingilizce kursudur. bana kalırsa güzel bir eğitimi var ama speaking kısmı biraz zayıf kalıyor.
ankara da güzel ve uygun fiyatlısından bir tane önerebilir misiniz efenim dediğimdir.
Yabancı dil sınavına hazırlananların gittiği kurslardır. Çok fazla vardır. Örgün kursların yanında online yds kursları da bulunmaktadır. Bu kadar kursun arasında seçim yapmak oldukça zordur. Efendim fiyatları uygun olsun, eğitim de kaliteli olsun diyorsanız online yds kurslarını tercih edebilirsiniz. Sen hangisini önerirsin derseniz de buyurunuz efendim, kendiniz inceleyiniz:
Online yds kursu arayan arkadaşlar için muhteşem bir youtube kanalı keşfettim. Gerçekten aşırı derece de etkili. Ücretsiz olarak A'dan Z'ye sizi yds ye hazırlıyor. Umarım herkesin işine yarar. Bu sınav gerçekten o kadar da zor değilmiş diyeceksiniz.

https://www.youtube.com/c.../UCds5TZEWmRNN9EIY7kgW_2w
Hani oğlum videolar nerede? Ekim ayında başlayacak dersler için muhteşem olduğunu nasıl anladın?
Kursa gidemeyenler ve online kurs satın alamayanlar için benim hocamın youtubeda yds videoları var. Yardımı dokunacağını düşünüyorum diğer videolarından ben çok memnun kalmıştım. ihtiyacı olan bir bakabilir bence.