bugün

açılmışı var. http://uludagsozluk.com/k...-g%C3%BCzel-5-%C5%9Fehri/
istanbul
samsun
istanbul
samsun
kocaeli.
çanakkale.
antalya/alanya.
muğla/bodrum.
ankara.
balıkesir.
Edirne
Tekirdağ
izmir
Eskişehir.
-izmir
-Muğla
-bursa
-antalya
-balıkesir
-lüleburgaz
-ankara
-rize
-urfa
-kayseri
-kahraman maraş
-adana
-sivas
-adıyaman
-yozgat

yozgat yine nereden çıktı yaa...
manisa, eskişehir, giresun, gaziantep,istanbul.
eskişehir, istanbul, izmir 4 ve 5 yok.
Adana
Mersin
Nevşehir
Hatay
Gaziantep .ewed
Yaşamak için Türkiye nin en güzel şehri Muğla ve ilçeleridir.
istanbul
izmir
Ankara
Muğla
Bolu.
Listelerinizde hiç Kırklareli'ni görmedim ama iyi ki de görmemişim çünkü gelmeseniz de olur, gelip kalabalıklaştırmayın biz orada iyiyiz. Diğer 4 il için seçenek sunmayacağım, küçük ve sakin olan her yer kabulümdür.
kafa dinlemek istiyorsanız sadece bilecik derim. defalarca gittim inanın ne trafik var, ne stress nede sıkıntı. zaten tek bir cadde var (atatürk caddesi) bütün resmi binalar, iş merkezleri, oteller, lokantalar hatta dominos bile bu caddede toplanmış. kafa dinlersiniz.
Çanakkale
Antalya
Aydın
Giresun
Ordu.
antalya
samsun
bursa
izmir
tekirdağ.
Ankaralı olmayan Ankaralılar olmasa ankara muhteşem bir şehir ama işte Çankırı, Yozgat, çorum lobisi şehrin anasını s2yor.
antalya
aydın
izmir
muğla
Balıkesir.
Muğla değildir. Gelmeyin sakın.
Yaşadığı ya da beğendiği şehri ".... değildir gelmeyin" diye yazanlar bitmiş mi diye geldim.

Bitmemiş...
Antalya, istanbul, ankara, aydın, izmir.....
Muğla,
Sinop,
Malatya,
Çanakkale,
Artvin.
adana
ceyhan
kozan
pozantı
saimbeyli.
Çorum, Çankırı,Tokat,Niğde, uşak.
konya trabzon rize erzurum kayseri.
istanbul ülkemizin, dünyanın en önemli şehirlerinden bir tanesi, ilk sıraya istanbul'u yazalım..

ankara, başkentimiz, iyidir hoştur, 4-5 yılımızı geçirdik bu şehirde, öğrenci şehridir..

3.sü olarak izmir'i söyleyebiliriz.. en modern şehirlerimizden biridir, karşıyaka'sı çok güzeldir..

4. sü olarak ben bursa'yı belirteyim.. türkiye'nin en güzel şehirlerinden bir tanesi, gerek konumu gerek tarihi eserleri gerek bulunan müzeler, onun dışında bir çok yerin birbirine yakın olması ve ilçelerinin çok güzel olması..

5. si olarak aydın, çok bulunmadım, bir kaç kez gittim ama iklimi, havası vs. çok iyidir, nazilli çok güzeldir..

eskişehir'i öven çok var, bulunmadım ama öğrenci şehri olduğunu biliyorum, bunu da belirtelim..