bugün

Kesinlikle şemsiyenin rüzgarla beraber ters düz olması sapı kırılır ve bir kova su başına boca olur gibi ıslanırsın. Az önce başıma gelen vaka.
Yol kenarında oluşan pis su birinkitilerinin, arabalar geçince üzerime sıçraması.
Bi yandan şemsiyeyi tutmaya çalışırken diğer elimde poşetler olması. Aynı zamanda arabaların sıçrattığı sulardan kaçmaya çalışırken verilen savaş.
2 gün önce birebir yaşadığım için yazarken bile içim karardı. Neyse ki şu an evde misler gibi kuru kuru oturuyorum.
Kıyafetimin ıslanıp bedenime yapışması ve göğüslerimin ortaya çıkması.

Nicki görene kadar Heyecanlandın dimi. Pislik seni.
mesela ben yağmurlu havalarda dışardayken evsiz olan insanları görünce kendimden nefret ediyorum.
bu bozuk düzene , kendi insanıma yardım edememekten nefret ediyorum. başım önümde yoluma devam etmek zorunda kalmaktan nefret ediyorum.
Gözlük takan kişilerin en çok yağmurlu havada dışarı çıkmaktan nefret ettiği kesin.
Enseye su dolması.
yerdeki su birikintisine dikkat etmeyen gavat şoförler.
evde unutulan salak şemsiye.
yağmur altında çalan aptal telefon.
Yağmurun dinmesi olabilir. Müzik devam ediyor sokak devam ediyor e yağmur neden diniyor ?
hızla yanınızdan geçip sizi ıslatan arabalar.

e devlet bile soyunuz hakkında bu kadar geri gidemez sayın terbiyesiz, dikkatsiz, medeniyetsiz sürücüler.*
Kaldırımda yürürken yerdeki taşın altında biriken suyun adımımla beraber üstüme sıçraması.
Sürat ile gelen arabalar. Rüzgar ile şemsiyenin şekilden şekile girmesi. Çorapların ıslanması. Saçlarımızın bozulması.
sigaranın ıslanması.
ayakkabının içinin suyla dolması.
havanın soğuk olması.