en romantik olayların başında gelir. hem kafa dinlemek, hem de anıları tazelemek için şiddetle tavsiye edilir.
yaz yağmuruysa ve eve gidiliyorsa güzel ve eğlenceli fakat kış yağmuruysa son derece ezici olan bir durumdur.
içimdeki yaraları deşip deşip mazoşistçe onları derinleştirdiğim anlardan. insan neden unutur yaşarken acıları, zamanında yüzleşmeyi bilmez? mutlu olmak mümkün müdür yoksa bir ütopya mı?
aşkın en belirgin hallerindendir. elinde biran değmeyin keyfe...
romantizmin tavan yaptığı noktadır. sonradan zaatüre olmamaya dikkat tabi.
yanında sevdiğinle eleleysen, ıslatamıyor yağmur, buharlaşıp gidiyor.
eğer şemsiye varsa sorun yaratmayan durumdur.
Duygularla başbaşa kalma durumudur. Eğer damlaların tadı çıkarılabiliyor ise işe yarıyor demektir.
birnevi meditasyondur. aklınızda, farklı düşüncelerin belirmesine sebep olur genelde. sonuç, zatürreye çıkacak olsa da o an için çok da hesap yapılmaz.

altına iki kişi sığabileceğiniz bir şemsiye varsa ve yanınızda da sevgiliniz varsa daha bir leziz olmaktadır. şemsiye yok da sevgili varsa, onun da tadı ve yeri farklıdır. ama ne şemsiye, ne de sevgili yoksa ortalıkta "neden sevgilim yanımda değil lan benim?" düşüncesinden başlar "bu kadın milleti yok mu?" sorusuyla düşünceler şekillenir ve nihayetinde "olum, senden adam olmaz..." yargısına ulaşmak çok vakit almaz.

velhasılı yapılmamalıdır.
hüzünlüdür ama derse yetişmek içinse daha çok acınılasıdır.
beytepede pek güzel olur.
gibisi yok.
ilk yağmuru yakaladığımda, yapacağım aktivite.
herkes saklanacak bir tente altı bulmuşken kişinin sapça yağmur altında yürümesidir. çoğ romantiktir.
romantik olacağım diye zatürre olmanızla sonuçlanabilecek eylemdir. niye yürüyorsunuz olum yağmurda gidin uyuyun eğer canınız sıkkınsa. hastalıktan gebermenin ne manası var?
hic farkli olmayan durum. Cunku her mevsim yagmur yagan bir yerde buyudum ve yine oyle bir yerde yasiyorum.
yağ yağmur nefretimi sürükle engin denizlerdeki hırçın dalgaların arasına. Sabahın kızılında rakseden ışık tayfında bekle beni sonsuzluk.
Kulakta kulaklık varsa ve loş ışıklar eşliğindeyse şahanedir.
amac can sıkıntısı ve uzuntu gıderıp acılmaksa, şemsiyesiz yapılması ve ıssız yerlerde yapılmaması gereken, rahatlatıcı etkısının baska hıcbır seyde olmadıgına daır her turlu ıddıaya gırebılecegım yuruyustur.
insanı çok rahatlatan eylemdir. bir yandan da müzik dinlemek, Hiçbir şey düşünmeden saatlerce yürümek...
üşüme sebebidir.*
bir de olay deniz kenarında geçiyorsa tadından yenmez. elinde bir kutu bira yarısı ıslanmış sigara ve yağmur eşliğinde yürümek.
ahmak ıslatanın altında çok güzel olabilir ama kovayla boşaltıyorlarmışçasına yağan yağmurun altında da herhangi bir işin yoksa yürüme bence. donuna kadar ıslanırsın, sonra eve gitti mi romantiklik falan kalmaz annenin ya da babanın bu ne hal len böyle deyip çemkirmeleri üzerine ttüm romantiklik ormantiklik olur herhalde.
bayanlar için romantizm olup bir kaç dakika sonra off saçlarım bozuldu deme sebebidir.
bilinçaltı, aşk istiyorum, rahatlamak, stres atmak yada.