hayattan zevk alabilen nadide insanlardandır.
ay saçım bozulacak şuram ıslanıcak koşmam lazım şeklinde son derece emperyalist triplere girmez, insanın hayvani doğal özüne dönmüş huzura ermiştir.
zevk sahibi, endişesiz ve mutlu bir insandır. herkes gibi davranma alışkanlığından gerçek mânâda sıyrılabilmiştir.
Günün sonunda hasta olup yatağa düşecek insandır.
nedense eskişehir de çoğu kişi yavaş yürüyor yağmurda ya da benim gördüğüm kişiler hep öyle.
hızlı veya yavaş yürüdüğünde sonucun değişmeyeceğini her iki ihtimalle ıslanacağını bilen insandır.
Londra'da yavaş yavaş yürüyorsa kıskanılasıdır. Yağmur yağarken yürümek londra'da bir başka güzeldir.
şemşiye * şemsiye kullanmadım hayatım boyunca , yağmurda her türlü yürürüm anlatılmaz yaşanır tadında bir hava olayı.
benimdir efenim. elimde bir şişe şarap ile beraber içerim huzur doluyor.
Hızlı yürüse bile aynı oranda ıslanacağını bildiği için bari yavaş yürüyeyim de artislik olsun düşüncesinde olan insandır.
En imrendiğim kişilerden biridir. O an hayattaki bütün problemler yağmur damlalarıyla birlikte üzerinden akar gider, O an ruhu temizlenir. Islanmak koymaz ona, içi yıkanır çünkü.
kulağında kulaklık varsa, kafasında kendi klibini çekiyordur.
erkekse ıslanmaktan, kızsa saçlarının bozulmasından korkmamaktadır.
yağmurdan zevk almak ayrı bir duygudur kanımca..
sırf saçlarının fön bozulucak diye yağmura küfreden, koşuşturan, kaçan, başına bişeyler örten kız yağmurun kıymetini anlayamaz.
yağmur her zaman yağmaz ve bir lütuftur.
ölümü en çok hatırlatan, huzuru en çok taşıyandır.
hayatı anlatır adeta..
yaşadığını güneşli bir yaz sabahının neşeli sokaklarında değil kasvetli bir sonbahar akşamında anlar insan.
yağmur yağıyor..
ıslanıyorum..
evet yaşıyorum..
nasıl olsa kiloduma kadar ıslandım, bari koşup da iyice terlemeyim amıniyöm demektedir.
eve doğru gidiyorsa iremgadır.
Düşünen insandır. Aşıktır. Yağmuru sever.
yağmurda yürümenin zevkini tadabilmeyi amaçlayan insandır.
zevkin dibine vurmayı bilen insan tipidir. çok güzel bir şey yapmaktadır. devam etmesini temenni eder ve desteklerim.
karadenizli olduğunu belli eden kişidir.
bazen ihtiyaç duyulandır. Ertesi gün burnunu çekmeye başlamayı göze alıyorsa, güzeldir. Tavsiye edilir.
üzerindeki pis elektriği atan insandır. elleşmeyin, kim bilir ne dertleri vardır.
Islandık anam boşverrr, ne gerek var kasmaya ne güzel yağıyo oğlummm, diyen sevimli kişidir.
Yağmurda koşan veya yürüyen iki insanın aynı miktarlarda ıslandığını bilen insandır.
(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
romantik insandır..ya da borçlarını düşünmekten yağmuru umursamayan adamdır..tercih ettiğim durumdur..
ıslanmak isteyen insandır, zira nisan yağmurlarının şifalı olduğu bile söylenir.
bayansa ve makyajsızsa normal bir davranış olur. zira yağmurun saçlara iyi geldiğini duymuştur ve bu fırsatı kullanır.