bugün

karısı Pınar Altuğ'un bikinili halini paylaşmış koca yürekli Adam.

görsel
yeni nesil safiyeli faik olmak üzereler galiba.

izlemeden, burda okunanlarla yorum yapılmıştır.

(bkz: safiyeli faik)

(bkz: kıymalı yumurta)
Çocuğunun da tek tişi yok. Çok tatlı bir kızçe ama. Ne dedi pınar yağmura bana iltifat etsene beh sevgililer günü bugün. O da manidar o sözü söyledi. Çiçeh aldıh ya daha ne. Helal be erkek adam.*
Şu an fox da karısı ile program yapmakta. Gerçekten garip bi ilişkileri var. Aşağılıyor adamı zaman zaman. Nasıl sevişiyorlar acaba?
Türk oyuncu ve müzisyen.
pınar altuğ ile evli olmaları bana şaka gibi geliyor nedense ciddiye alamıyorum bu çocuğu yeminle.
şeyma'nın acun'un kızı gibi durması dert değil ama yağmur'un pınar'ın oğlu gibi durması bir dert.
yemin ediyorum, bu ülkede kadının önemi çok çok az.

not: bir erkek.
görsel

Pinar altug un oglu gibi durandir.
Kendisi ne kadar jigoloysa serdar ortaç da bir o kadar sübyancıdır.
ünlü çiftler arasındaki "birbirine en yakışmayan çift"in erkek tarafıdır.
Bence pınar Altuğ onunla evlendiği için değil o pınar Altuğ ile evlendiği için şanslıdır. Yoksa bu tipiyle kimse ona bakmazdı.
annesinin yanından ayrılmıyor ufaklık.

görsel
arkadaş çevresinde "güveç kıran yağmur" olarak bilinen yakışıklı oyuncu.
Aynı üniversitede aynı dönemde okuduğum kişidir.
işleri kötü gidiyormuş, evine haciz gelmiş. motorunu ve faturalı şaraplarını haczedilmiş.
türk tarihinin en büyük jigolosu.
geçenlerde uğradığı silahlı saldırı sonrasında 115 bin lira bayılarak 2007 model siyah renkli Audi A8 Long zırhlı otomobil satın almış olan kardeşimiz. eşinin sırtından geçinmektedir de nereye kadar bilinmez. zira pınar altuğ da yapımcıların yana yana aradığı biri değildir. ama şimdilik:

(bkz: para var huzur var)
pınar altuğ ile evlenerek hayatını karartmıştı..

abla ile evlendikten sonra iş adamı olmaya karar verdi, anlaşılan illegal adamlarla da iş yapıyormuş..

--spoiler--
Edinilen bilgiye göre, Yağmur Atacan, Etiler Ülgen Sokak'ta bulunan işyerinden saat 17.30 sıralarında çıktı.

Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre, ünlü oyuncu işyerinin önündeki otomobiline bineceği sırada, motosikletli bir kişi ateş açtı.

Kurşun, otomobilin sol arka camını parçaladıktan sonra, ön cama da isabet etti. Yağmur Atacan ise olaydan yara almadan kurtuldu.

Saldırının ardından Asayiş Şubesi ekipleri olay yerine geldi. Olay Yeri inceleme Ekibi de çevrede ayrıntılı şekilde araştırma yaptı.

Yağmur Atacan ise, ifade vermek üzere Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ne gitti.

Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'nde yaklaşık 4,5 saat ifade veren Yağmur Atacan, ifadesinden sonra, eşi Pınar Altuğ ile birlikte Asayiş Büro Amirliği'nden çıktı.

Atacan, gazetecilerin sorularını karşılıksız bırakarak, "Söyleyecek bir şey yok. Olan bu yani" dedi.

Atacan, daha sonra, eşi Pınar Altuğ'un kullandığı otomobille ayrıldı.
--spoiler--

pınar altuğ ile evlenerek hayatını kararttı diyorum ama çocukları var, yine de vatan sağolsun tabi.. bir kadının uydusu olarak yaşayan adamlardan daha tatlı adam kim vardır şu dünyada..
artık yağmur afacan esprisi yapmaktan soyadını unuttuğumuz ünlü.
Eskiden temiz aile çocuğuyken şimdi mafyatik adamlarla bir derdi olan eski oyuncu. O masum yüze bu haberler yakışmıyor, Pınar abla bir el at duruma.
oyunculuğu bıraktığını açıklamış. Ailecek çok üzüldük bu gece çorapsız yatıcam.
neyle geçindiği merak edilen işsiz.
bugün doğum günü olan ve pınarla büyüyen şanslı erkek.
2002 yılında canbaz isimli oyunda ''bebeto'' karakteriyle tiyatroya başlamış, ayrıca profosyonel baterist olan oyuncu.
beynimizi kemiren doktorlar dizisinin elebaşlarından biri elebaş!