bugün

çok açık ve net bok gibi kıskandığım kızlardır. "insan nasıl bok gibi kıskanır lan" deme. düşün işte o derece o kadar absürd bi şekilde kıskanıyorum.

düzeltme: yazının amacı "yaz vakti o sıkıntıyı çekmiyorlardır." yanlış anlaşılma düzelmiştir umarım.
kışın sütyene ihtiyaç duymayacak kızdır.

(bkz: orayı yıkarlar)
etini pazarlaması muhtemeldir.
memeleri bir süre sonra dal sarkar kartal kalkar moduna gelir.
memeleri sarkacak kızdır.
ne de güzel ne de tatlı aman allahım what a wonderful girl dür o.
göğüsleri güzelse erkekler için "can" olabilecek kızdır.
ileride tekstil işine girersem el atacağım kızdır. straplez gibi, sargı bandı gibi bi sütyen yapıcam böylece hem hanım kızımız sütyenin sertliğinden rahatsız olmadan memelerini bi arada tutabilecek, hem de memeler sarkmamış olacak.
özet : ben kızım benimle ilgilenin demektir.
özet: ben kızım benim de bir canım var sütyen sıkar arada bir, bazı abazanlar bilmez demektir.
hararet basmış kızdır.*
yaz aylarına uygun giyinmek isteyen kızdır. amacı da bellidir zaten.
belki de sübyan bir kızdır. daha memesi falan çıkmamıştır.
ayıpçı kızdır.*
rahatlığı sevdiği konusunda şüphem yoktur.
(bkz: kahrolsun sütyenler memelere özgürlük)
benim gögüslerim var diye bağıran kızdır.
büyük ihtimal avrupalı kızdır. ya da memeleri yok denecek kadar küçüktür, birşeyleri gizlemesi gerekmiyordur.

ha takmayan her kızın memeleri küçük müdür? bilemem. tercih meselesi. kız olsam takardım gibime geliyor. sevgilimin meme uçları belli olacak şekilde gezmesini istemem mesela. trollük yapmayın işte abi, takın kızlar sütyenlerinizi. çileden çıkarmayın bizi.
göze hoş gelir.
terlemek istemeyen rahatına düşkün kız tipidir.
göğüsleri dik ve taş gibiyse, milletin ağzını açık bırakan kızdır.
özgüven sahibi bir kızdır, bazı kızlar gibi ah memem var dur saklayayım, elimle tutayım, tişörtümü yukarı çekeyim derdinde olmayıp karşıdakilere rahatlık ve özgüven veren bir kızdır. böylelerinin sayısı artsa da etrafımızdaki zaman zaman mini etek giyip, kendini rahat hissetmeyen ve kaygılı kızların sayısı azalsa diyorum....
göğüs güzelliğine güvenen ve göğsünü gere gere gezebilen kızdır. sütyen giymeyi abartan yazarların ön yargısını iplemeyecek , bu başlığın altına etini satmadığını ama sütyensiz de gezdiğini yazabilecektir.
eğer kalem kalıyorsa yani o derece sakıyorsa altı çok pis terler iğrenç.
"Meme mi lan o" bakışlarına maruz kalacaktır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar