bugün

şile'ye gidip evde üç gün kitap okuyacağım. bir gün uyuyacağım. malum pandemi süreci.
(bkz: ptt)
Tv'den dansöz açıp sözlükte sexting yapacak kız avına çıkmak.

Teknoloji iyi ki var. Ewed.

Kırmızı don yoksa bile nickini kırmızı yazabilen kızlar dm.
bir plan dahili yok. evet uzun zamandır yazmıyordum. 2021 ile ilgili sadece yeniden başlamak hayata dair yeniden başlamak, zihni, kişisel olarak kendime kötü gelen zihni ötelemek adına bir başlangıç yapmayı planlıyorum. bu planlamanın gala gecesi olarak yılbaşında ev çiğ köftesi yapacağız ailecek. keşke eski yıllarda ki gibi samimiyet artsa. dediğim gibi çiğ köftedir, kutlamadır ıvırdır zıvırdır bunlar birer argüman, süs. zihin değiştirmek, bakış açısını değiştirmek adına düzenli bir başlangıç olması için hayata karşı iyi bir plan seçeneğidir yılbaşı. umarım 2020'yi unutturacak bir yıl olur 2021. sağlıklı yıllar.
beste yapmak olabilir. yılbaşı geceleri iyi besteler çıkarıyorum son yıllarda.
yılbaşı kutlaması anlamsız geldiği ve ertesi gün tatil olduğu için geç saatlere kadar dizi/film izlemek ya da oyun oynamaktır benim için.
Gündüz ders çalışacağım kesin,eğer yeterince çalışamadıysam akşam da aynı.
1.açılış.
2. sıpalarımla görüntülü sohbet ve yeni yıl kutlaması.
3. kapanış.
Evde oturup dün naptıysak yarın napıcaksak onları yapmaya devam.
şöminenin başında partnerimle şarap keyfi. zaten dışarda da kar var.
siz muhteşem insanlarla harikulade vakit geçirmek.
Otel odasında takilmaca.
harry Potter veya doctor who özel bölümlerinin maratonunu yapıp uyucam.
sevdiğim adama mesaj atacağım, tek temmenim kötü bir dönüş yapmaması olacak sanırım. ona,kokusuna, varlığına çok ihtiyacım var.
Uyuyacağım, diyorlar ya nasıl girersen öyle gider. Geçtiğimiz yıla girerken uyumadım pişman oldum.
masamız konsepte uygun olarak kuruldu, yemeğimiz, atıştırmalıklarımız ve oyunlarımız hazır. ee yarın iş yok. muhtemelen 12'ye kadar bunlarla geçer, 12'den sonraysa film izlerim.
görsel

Köy evinde takılmaca. Evet.
Rakı,
Şalgam,

Sınırsız meze...
Şunun planının yapılması nasıl bir mallıktır aq bunu düşünerek girebilirim mesela. Hele geri sayım yapanlar falan düşündükçe cringe oluyorum.
Biraz alkol ve hard bir seks.
misafire gitmek ve misafir kabul etmek yasak olduğu için evde çılgınlar gibi horlayarak yatcaz.
görsel
oturmak, sadece oturmak.
Alt üst olmuş planlardır. Şimdiki planım kola ve sigara.
2020 giderayak bi tekme de attı.
Ama üzgün değilim. ¤
tek başıma geçiyorum sözlük aldığım blush şarapları mı içerek rahatça uyuya bileceğim bir gece olsun istiyorum.