bugün

dudaklarımın minnacık olması.
Adam gibi sakalımın çıkmaması.
çok zayıfım. 185 boy 62 kg olur mu lan!
Kızların ragbet etmesi gerekirken erkeklerin saldırdıgı hededir. ajdarı düşünün ve şükredin gençler.
ön dişlerimin biraz bozuk olması ve diş teli kullanmama rağmen.
Yazarların bi boka benzemediğini gösteren özelliklerdir. Sizi geçemeyen spermi sikeyim..
burnum. bir tık daha küçük olaydı ya.
23cm penisim; korkuyorlar abi,ciglik atan hatun biliyorum.
Ayaklarim. 46 numara ayak mi olur amina koyim? Ayakkabı bulamıyorum lan.

Edit: boyum 184 kilom 77, boy ve kilo oranima göre normalmis 46 öyle dediler. Iyi o zaman lan.
Tek bir küçücük şikayetim burnum . Biraz büyük ve hafif kaba . Ama genede şükürler olsun bir nefretim yok kendilerinden .
ee herkes bir şeyden şikayetçi amk. başka yerlerde sorsan her biri birer jude law.
ayaklarım.bakıyorum milletin parmaklar başparmaktan aşağıya doğru diagonel iniyor benim tüm parmaklar aynı hizada.

dedeme sorucam bir ara biz hobbitlerin diyarı shire'dan falan mı geldik diye.
saçlarım. yani guzel aslında şekli sonra sık olması falan, ara makas attırdığımda da isteğim şekillerde verebiliyorum ama beyaz var amk. daha 18 yaşımda elliden fazla yüzden az beyaz saça sahip olmak sinir bozucu biraz. gerçi beterin beteri var şükretmek gerek ama lan insan üzülüyo be.
Her yerimin mükemmel olup, göbeğimin erimemesi.
Kışın silinip yazın ortaya çıkan çiller.

Nefretlik.
boyum uzun değil, o da uzun olsaydı aktör olurdum sanırım... tipten vermiş boydan kısmış...
sivilce izlerim.

eğri burnum.
sevmiyor değilim ama asimetrinin vücut bulmuş hali gibi hissediyorum kendimi. al ortadan ikiye böl yan yana koy aynı kişi diyecek kimse çıkmaz. bıyıklarım bi tarafta sarı iken diğer tarafta kumral, sol elim sağdan 1-2 cm büyük, burnum yamuk, burnum yamuk olduğu için dişlerim tom cruise dişleri gibi gözükmekte... bunlar böyle artırılabilir, takılmamak lazım (bkz: her şeyin başı sağlık)
Genel olarak kafam ve üzerindekiler.
Şişko olmam. Zayıflayamıyorum da amk. Yemeyi seviyorum. Kesemiyorum da. Amk en sonunda gırtlağı kökten kesicem tüm dünya kurtulacak benden.
Birçoğu patates tarlası görsel efekli sivilce çukurcukları ve Göbek tir*.
omzum dusuk la 120 cm omuz var ufacik gozukuyor.
Saniyorum mukemmel yaratildim. Olm bu aralar sacma bi ozguven yaptim.
Yakisikliyim resmen
yanağımdaki derin çukur şeklindeki doğum lekem.
Kaş kemiklerim fazla çıkık (saç toplamak yakışmıyor bu yüzden) kaşlarımın seyrek/araları boş oluşu (ince kullanamıyorum bu yüzden.)
Mor, damarlı, çökük göz altlarım.
Saçlarımın elektriklenme potansiyeli.