entry'ler (102)

bir erkeğe mesaj atmama sebepleri

cükü olmasi.

10 ağustos 2014 cumhurbaşkanlığı seçimi

17lik citir sevgilimi sahil kenarinda birakip oy atmaya geldigim lanet olasi secimdir.

ekmeleddin mehmet ihsanoğlu

Akp aday gostermis olsa hic de yadirganmayacak nitelikte bir karakter,hatta chpyi mhpden bile daha yakin gorus olarak akpye bu adam. erdogani durdurma stratejisidir,tutma ihtimali az da olsa vardir.

yüksek hızlı tren

yuksek hazli trene tercih etmeyecegimdir; yapmadilar ki soyle vagonlarda striptiz olan,kucak dansi yapilan bir tren.

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

kalbimde,kalbine yok bile nefretim...

hakaret eden bir erkekle hala beraber olan kız

icinde stockholm sendromu gecen turk filmleriyle buyumus kizlardir. Anneleri oklavayi sadece hamur acmak icin kullanmamis,onlarda nasiplerini almislardir.Sevilen hali yerden yere vurulurdu,Sebnem Ferah gibi sevismenin sevmekten geldigi sanmamislar,siddetin sevgiden geldigine inandirilmislardir. tum bu sebepler dahilinde,sozlu ya da fiziksel siddet kizlarimiz icin bilincaltinda cazip halde yerini almistir.

psikolojik baskı etkisiyle oral seks yapmak

sahte peygamber vakalarindan farki olmayan olaydir, iq duzeyiniz 80 uzerinde ise inanmaz ve yapmazsiniz,uzgunum,aptalsiniz.

yazarların yaz tatillerinin bir cümlelik özeti

yaz kavramini tatil ile ozdeslestirmeyi yitireli cok zaman olduysa demek.

yavuz çetin kim amk

tam bir liseli basligidir; yeni nesilin kafasina tukureyim

30 km bisiklet sürmek

quadricepslerin amina koyacak hadise; teknik terim kullaniyorum ki bir sey bilmiyorum sanmasinlar.

sen aydınlatırsın geceyi

sinciki gizla oyle mi? sinciki gizla askli mi? derken dusunduren film.

angel di maria

tek macta ki performansiyla(isvicre-arjantin) harcanmamasi gereken slumdog milyoner.

yazarların sevmedikleri fiziksel özellikleri

23cm penisim; korkuyorlar abi,ciglik atan hatun biliyorum.

kış uykusu

Turkiye de 13 haziran itibariyle gosterime giren nbc filmidir. Film izleyen bunyesinde bir cok duyguyu tetikleyen,surekli kendini ve varolusunu sorgulatan bir yapida..sureklik bir tezatin icinde,farkinda olmadigimiz bir celiskinin pencesinde olusumuzu yuzumuze vurmakta, Aydin,Nihal,Necla,Ismail, Hamdi Hoca ve hatta Levent ogretmen bile tek tek bir filme konu olabilecek karakterler. Filmden ciktigimda varoluscu bir yazarin kitabini okumusum hissi kaldi zihnimde, dvdsi alinir,tekrar tekrar izlenir.

kızlarla erkekler eşit olamaz

tugce kazazizin kenan dogulu icin yaptigi aciklamayi aklima getiren entrydir; aramizdaki tek fark 10 cm.

nuri bilge ceylan

bugune kadar kadin erkek iliskileri uzerine yapilmis en iyi film olan "iklimlerin" yonetmeni,senaristi,basrol oyuncusudur.

arapça öğrenmeye başlamak

gofret kenarlarindan baslanabilir.

yaran facebook yorumları

hatun kisi; falimda a ve m harfleri cikti,hadi bakalim hayirlisi:)
ben: iyi ki bir de "k" cikmamis.

engelledi beni kaltak.

somada ölü sayısı 282 ye yükseldi

5 ay evvel evinde komuru olmadigi icin bir anne soguktan bebegini kaybedecek,bugun o komur ugruna ;onca adam olecek,ben sizin sosyal devlet anlayisinizi sikeyim.

aşk acısıyla uykudan uyanmak

gercek sandigin ve geri donmek,gercek olmasini omrunu verebilecek kadar cok istedigin bir ruya sonrasi uyanilmasi muhtemel durum, gun icinde,gece neyse de sabah ilk kalktigin andaki seni yutkundurmayan aci en fenasi.