bugün

bazen bencillik yapıyorum empati yapamıyorum farkındayım sonra ise seni üzüyorum. ama seni üzdüğüm zamanlardan daha çok seviyorum seni.
üzgünüm hep ben haklıyım. * *
gözlerimi kapatıyorum, yanındayım...
uyuyorsun sen, terlemişsin. siliyorum elimle alnındaki terleri. öpüyorum yumuşacık.
üzerini açmışsın gene, deli uyuyorsun. sıkıca örtüyorum üzerini. kaşların çatık. gene öpüyorum yumuşacık yüzünü...
saçların ıslanmış, okşuyorum. kaşların yumuşuyor, gördüğün rüya her ne ise etkiliyorum. güzelleşiyor, rüyanda cenneti yaşatıyorum.
gözlerimi açıyorum, çimlerin üzerindeyim. belim kırılmış, hareket edemiyorum. kalkıp gelemiyorum sana. biliyorum ama, gözlerimi açtığımda biliyorum... cennetten kovulmuş havva'nın hüznünü yaşıyorum. biliyorum, yeniden dünyadaysam bir amacım var. sıkıca kapatıyorum gözlerimi, cennetime dönmeye çalışıyorum. olmuyor bir türlü.
gözlerimi açıyorum, didiniyorum. kalkıp yürüyorum, buz gibi sokaklar. gece, karanlık, yağmur ıslatmış her adımımı. labirent olmuş tüm dünya. sırılsıklam ve buz gibi sokaklar. çıkış yolu sen, geçiyorum onca yolu, sürünerek hatta. geçiyorum onca engeli. duruyorum, dinlenmek için.
gözlerimi kapatıp açıyorum, çimlerdeyim.
tekrar kapatıyorum, yanındayım. uyuyorsun. rüyanda ne görüyorsun öyle? çatmışsın kaşlarını. öpüyorum alnından. kaşların yumuşuyor. rüyanı etkiliyorum. cennet mi orası?
Sevgilim şimdi soğuk nemli bir odadasin. Yanında deden var bir de amcan. Ikisinde çok severdin. Bu gün 8 gün oldu benden gidip icimde yer edeli.. beni goturdun 8 gün önce ve seni bıraktın geriye. Oysa ben göze almıştım ölmeyi organlarimi kalbimi ciğerim sana baslamayi. Senin hayatta kalman için bir ömür yaşamayı bile göze almıştım. Ama sen sabredemedin sevgilim gittin.

Helal olsun sana LAN. Adam gibi yaşadın ışte bırak 19 yıl olsun bin yıl götürür beni yasattiklarin

Katildiginda eylemleri dusun sevgilim emek mucadelemizi verdiğimiz günleri. Sen mutlu ol uykunda ben burda devam edicem savasa.
Keşke senle hiç bir vakitte tanışmasaydık,
Bende sana böyle alışmasaydım.
her haftasonu cuma akşamından pazar akşamına kadar birlikte olmamızın bu ilişkiyi erken bitireceğini keşke yüzüne de söyleyebilsem, ama sevişmekten konuşamıyoruz da, öldüm, bittim, tükendim. ne olur biraz da kendimize, arkadaşlarımıza vakit ayıralım, hayat sadece seks değil.
bak sevgilim zaman makinesini icad ettim.
sevgilim!

hiç beklemediğim bir anda, şans eseri çıktın karşıma. yeşil gözlerini hiç yadırgamamıştı gözlerim. kahverengi ve yeşilin garip buluşmasında gezdirmiştim gözlerimi dikkatlice. parmaklarını tutup yavaşça sıktığımda ve sana adımı mırıldandığımda, içimde titrekçe sallanan kalbimin atışıyla gülümsemiştim.
dudakların, hafifçe yukarıya bükülmüştü. dişlerin yavaşça dudaklarının arasından sıyrılmıştı, bana sunulmuş dudaklarının hafifçe dişlerin tarafından gölgelendiğini görünce gülümsemiştim yeniden.

hatırlıyor musun? bana ilk sarılışında, gözlerinin içine titrekçe bakarak soğuk parmaklarımı göğsüne koymuştum. kalbinin tekleyişini hissetmek, o uyumlu ritmleri duyabilmek; dünyadaki en güzel histi sevgilim.

seni özledim sevgilim. gidişinden beri çok şey değişti. aslında hiçbir şey değişmedi, her gün seninle telefonda konuşurken, sen yanımdayken hissettiklerimi hissediyorum.
seni, sen yanımdayken bile özlüyorum.
seni seviyorum.
iyi ki varsın.
seni çok özledim ama bunu benden bir daha duymayacaksın..
Aslında ikimizde yüzsüzdük. Sen hayatindan kovardin beni; gitmezdim.
Ben aklımdan kovardım seni; gitmezdin..
dengesiz.
zulmetme biraz anlayış göster ölürmüsün .
geçen haftalarda, illuminati olayları ayyuka çıkmış, belirtilen günde ve saatte hiç bir numara olmayınca seninle bu konuyu konuşmuştuk. dedim ki sana, bak dedim bu mayalılardan da bir numara çıkmayacak. hatta gel bir iki mayalı bulalım da konuşalım dedim. sen de bana, ha ha ha çok komiksin diye dalga geçmiş, esprimi beğenmemiştin.

ulan zibidi, bugün aynı espriyi leyla mecnun dizisinde duyunca ne diye ağzını ayıra ayıra güldün. dizi de olunca iyi şaka da biz yapınca mı banal oluyor.

al üstelik mayalı da varmış. son mayalıyla konuştu mecnun. gördün mü?

zibidi!
koskoca yedi ay geçti sensiz. sigara olsan bırakmıştım şimdiye bu iradesizliğimle, bi seni bırakamadım nasıl tiryaki ettiysen kendine. bu kadar zamanda alkolik olsam alkolü bırakırdım hani diyorum müptezel olsam inan ondan bile kurtulurdum.
şimdi kimbilir kimlesin ne haldesin kimin hayatını sikmekle meşgulsün. yok yok kimse benim kadar takmaz seni emin ol.
senin saçmalıkların yüzünden hiç olmadığım biri oluyorum, bana normal davran yada sen normal ol ki bende eski ben olayım. karnıma giren ağrılardan senin saçmalıklarından çok yoruldum.
seni seviyorum yerine seni severim diye mesaj attığım sevgilim.

ulan orda ki anlamı anlamadım tamam. bir de bilmiş bilmiş o anlamı r eki sağlıyor yani gereksiz dedin ya beni benden aldın.
ben sana şu an için seni seviyorum değil seni hep severim, geçmişte gelecekte ve şimdi demek istedim. beynine vereyim.

yüzüne söyleyemedim burdan rahatlayayım bare.
iyiki yoksun, kafam rahat.
kendime olan saygımı yitirmeme sebep oluyorsun ve canımı sıkıyosun. omzumda bir yük gibisin. ikimizin dilindede aynı kelime var aslında ikimizde ayrılık kelimesini söylemek isteyipte söyleyemiyoruz. büyük ihtimallede söyleyemiycez. sen benden bende senden bekliyorum ne yazık dimi? bunca emek vermişken sana ve emeklerim karşılığında hala 'odun' olmanda çok üzücü. düzelmiyosun,değişmiyosun hatta durum dahada vahim bir hale geldi gözümde 'xxl odun'sun. daha ne demeliyim bilmiyorum sana ben seni seviyorum bırakta daha çok seveyim dedim ama sen kendinden nefret ettirmek için elinden gelen herşeyi yaptın. nefrette etmiyorum senden...etmiycemde... senin ve benim paylaştıklarımız kolay şeyler değildi biz 3 senedir yaşanan herşeyi yaşandığı yerde unutmuş gibi davranmayı çok iyi başardık ama sanırım artık birbirimizi unuttuk...ben senin hayatında var iken senin ben yokmuşum gibi davranmana tahammül edemiyorum artık...alışkın değilim ben böyle bir ilişkiye. şimdi sana sorunumuz var desem sen çıkartıyosun dersin, ayrılalım desem olmaz dersin, odunluktan vazgeç desem olmaz dersin kusura bakma ama sevgilim 'ne emmeye geliyosun ne gömmeye'...böyle saçma sapan bir halde takılıyoruz. ne sen beni arıyosun ne ben seni arıyorum neyin gururunu yapıyosak anlamış değilim hala...sen farkında değilsin ama ben seninle olduğum andan itibaren başka bir ben oldum hatta artık ben yokmuşumda sadece sen varmışsın gibi davranır oldum buda yetmiyomuş gibi sen ne kadar hatalı olursan ol yaptığın o muhteşem savunmalarına ben hep kendimin suçlu olduğuna falan inanmaya başladım. inanıyorum artık tüm sorun bende hatta tüm kavgaları ben çıkarıyorum sana gün yüzü göstermiyorum hep dır dır yapıyorum...bunun gibi birçok şeye inanır oldum yani. şuan desen kimde hata düşünmeden bende bile derim beni bile sindirdin. senden bu kadar şikayetçiyken neden hala seninle beraberim bu sorunun cevabını anlamak istemesende ben sanırım seni, seninde benimde tahmin edebileceğimizden daha çok seviyorum...neyse yüzüne söylesem anlamıycaksın nasıl olsa en azından burda içimi dökeyim.
bir yıla nasıl girersen öyle geçermiş derler ya hani. ben ruhum kirli, eksik, yorgun bir şekilde girdim sevgilim. sen ardında nasıl bir sene bıraktın, ne kadar yoruldun kim bilir? yeni yıla peki nasıl girdin? hangi kadını etine hayran bıraktın? umarım koca bir yılı kirli akşamların ucuz paçavrası olarak yaşamazsın... yeni yılın kutlu olsun.
niye yoksun ortalarda.
Karar Veremiyorum, Hanginizi Seçmeliyim Diye.
soğuyorum hayattan sen fark etmiyorsun bile..nerden bulur insanlar gülme sebeplerini ben bu kadar mutsuzken? neden halen etrafımı mutlu etmeye çalışıyorum? kafam karışıkken, rahat değilken. neden yorulana kadar çabalıyorum? neden kimse benim mutluluğum için çabalamıyor? yanlış anlama.. egoistleşmeye başladığım bir yerde değilim.. ne yaptıysam feda olsun ama ben de çok yorgunum. halen telefonumu kapatıp çekilesim var bir müddet bu hayattan. herkesle iletişimimi koparmak. senden bile. dolmuyor işte.. çektiğim duygusal boşluk, acı , sızı bir türlü dolmuyor. yetmiyor. ne verdiğiniz ilgi ne de sevgi. ve ben daha da soğuyorum. kafamın atmasından çok korkuyorum.
Sevgilime yazdim adi ustunde size niye ifsa edeyim gencler. Hepinizi optum.
off of olsa neleeer yazardım ama malesef ben bu yazıyı sevgilime yazamadım.
sana zaman zaman ne kadar kızsam da duvarda asılı duran o masum fotoğrafına bakınca gözlerimi dolduruyor adeta mest ediyorsun varlığınla...