bugün

kim milyoner olmak isterde telefon joker hakkını kullanan yarışmacının yakını olmak. *
THY'de makine mühendisi.
jeoloji mühendisliğinden terk tiyatrocu.
(bkz: okul sonrası eğitim) en popüler meslekler arasında.
inşaat mühendisliği.
yaratmak yaratmak sonra dönüp bir kez daha yaratmak.
eurovision birinciliği. *
rockefeller plaza da çaycı olmak.
tır şoförlüğü.

not: bisiklet kullanıcısıyım.
sen iki tekerlisin, büyük düşün.
akademisyenlik.
Grafiker.
iç mimarlık.
psikiyatrist olmak, uzman hem de.
Akademisyen olmak Prof. hemde.
müdür olup kafa rahat toto rahat az çalışıp çok kazanmak.
kuruyemişçi. şu an çıraklıkta master yapıyorum.
Şu okulun 3. Senesi bitti mi amerikaya asıl okuluma gideceğim. Sonra doçentliği nerde yaparım bilmiyorum. Tamamlamak istediğim bir eğitim daha var ( üniversite değil 3. Univ istemiyorum) sonra tamamladığım,eğitimle kendi ofisimi açacağım bir yandan doktorluğa devam. Babacığım mirası önceden paylaşırsa hastanemi açarım,belki tabi doktorluk sararsa.
çocukları evlendirip hatunla köye taşınmak.
bir inek alıp bağ bahçe işleriyle uğraşmak
ahiret için daha fazla hazırlık yapmak.
karl marx olmak.
Dis hekimi olmak isterken kendimi ev kızı olarak buldum hadi hayırlısı sonum ne olacak bakalım.
dükkanım biraz daha büyük olsaydı daha güzel olabilirdi.

hoş onun sonu yok. bir büyüğü olsa altında depo istersin, deposu olsa yukarı asma katta fena olmazdı dersin. elhamdulillah bugünlere. allah hayırlısını versin. malında, müşterinin de hayırlısını versin. amin.
Büyüyünce şehirlerarası otobüs şoförü oluciim...metro turizm hariç her türlü şirket olabilir.
Emekli olmak istiyorum. Evet.
Çocukluk hayalim nasada çalışmaktı ama olmayacağını zamanla anlıyoruz.
Edebiyle, hayırlısıyla, haramdan uzak olaral öyle bir işle çalışarak zengin olmak ailemle bol miktarda vakit gecirmek. Bu dünyada böyle güzellikler varsa cennette sonsuz olan tipi nasıl diye merak ederek diğer dünya için bol bol hazırlık yapmak. Cümleten amin.