bugün

entry'ler (135)

veganların et reyonuna barikat oluşturması

Veganlara karşı meyve sebze reyonu önünde karşı eylem yapılası. Tükettiniz kardeşim dünyadaki yeşilliği sizin yüzünüzden oturacak park bahçe kalmadı.

türkiye müslüman bir devletse neden kızlar açık

Ki değildir, o zaman soru boşa düşer.

uludağ sözlük tiyatro kumpanyası

Son yazdıklarımızın üzerinden 5 hatta neredeyse 6 yıl geçmiş ve hala kurulamamış kumpanyadır. Ama o zamanki entryleri ve mesajlaşmaları okuyunca da şu an kaybetmiş olduğum o zamanlardaki heyecanımı geri ver zaman diye bağırmak geliyor insanın içinden.

o kadar yazdım buraya birisi de demediki tamam tiyatro varsa bende varım. ( geçen seneyi saymıyorum) bu senede onlardan cevap yok. Anlamadım gitti arkadaş kimseye zorla bir şey yaptırmak değil amacım, desenizki evet bunun için bir şeyler yapmalıyız koşucağım bu iş için ama yok işte ne denir ki.

cumaya gitmeyen erkek

ateisttir amına koyayım sizene.

hiç insan yok mu yahu bunun için biraraya gelecek şu koca sözlükte.

evet, denemekte yarar var geçen sene 5 kişi falan vardı bu iş için ben varım diyen fakat bazıları sözlüğü artık kullanmıyor, bazılarından cevap gelmiyor. Varsa evet ben varım diyen mesajla iletişime geçebilir.

nejat uygur un komik olmadığı gerçeği

zamsalak adlı oyunda beni gerçekten ama gerçeketen güldüren adamın komik olmadığını savunan kişi söylemi. Tabi ki saygı duyarım herkes istediği gibi düşünebilir. Fakat yine söylemeliyim ki zamsalakta oy verme sahnesi falan aşırı güldürmüştü beni. Tavsiye ederim.

günlerce hiç çalmayan cep telefonu

hep kutsinin başının altından çıkıyor bunlar. (bkz: işte seni aramayan o kişi benim)

gezi deki kitapsızların ülkemize verdiği zarar

emin olunsun ki baştaki pezevenklerin ülkeme verdiği zararın yanında hiçbir şey değildir. Oradaki insanların hepsine kitapsız diyebilen çok mu müslüman acaba. Kaldı ki kitapsız da olabilirler. Size girip çıkan nedir bu denklemde arkadaşım. Siz müslümansınız diye herkes mi müslüman olacak ha yok olmadıysa bu yakıp yıktı, kitapsızlar diye fişleyin bakalım o insanları.

kuran ı türkçe okumayın anlamazsınız

çok bilinçsizce söylenen bir söylem. hadi diyelim türkçeye tam olarak çevrilememiş tamam anlarım da arapça okuyunca hiç bir bok anlayamacaksın be arkadaş bu kadar mı cahilsin.

en yakındaki kitabın yazarı

ferhan şensoy.

hamile kadın sokağa çıkamaz

evet bir zekasızın söylemidir. Bir de bu oluşum için türk tasavvuf düşünürü demezler mi bunun için de çok düşünmüş mü acaba bu oluşum. Beyni yerine montelenmeye unutulmuş üretim hatası pezevenk.

gta vice city deki lance i kurtarma görevi

helikopterle gidilince zamanında halledilen görev. Bende çok uğraşmıştım zamanında.

dine küfür etmek ifade özgürlüğü müdür

soruyla karşılık verilebilir bir sorudur. Ateistleri aşağılamak ifade özgürlüğü müdür?

öne eğilirken göğüsleri tutmak

karşımda yapanların beni sapık yerine koyduğunu düşündüğüm harekettir.

gonca vuslateri nin tayyip erdoğan a küfretmesi

tayyip halka bütün gün hakaret ediyor, gonca vuslateri de ona küfretmiş çok mu yani az bile yapmış.

yazarların mesleki hedefleri

jeoloji mühendisliğinden terk tiyatrocu.

oya lale özan arslan

halk tv de haber spikeri. çok başarılı, hepsi öyle, teşekkürler halk tv.

2013 lys 1 in tüm adaylara geçirmesi

evet kafa sikti, ama hakkını vermek gerek iyi geçirdi.