bugün

Sabahları kafamı yastıktan kaldıramıyorum.
Ben bazen kendimi bile kaldıramıyorum.
ağırlık kaldıramıyorum misal.
cennet teyze. bize misafirliğe gelir kalkmayı bilmezdi. ne yapsam kaldıramazdım.
45 kiloluk bandıl.
Yazarlar arasında cinsiyet ayrımına sebeb olabilir mi?
Aptal yerine koymak. Findik beyinli insanlarin karşınizda yiyeceğinizi sandığınız yalanlar söylemesi.. Biraz daha gayret az daha yaratıcı olun. Ustunde çalışın biraz.. Ick olmamamis.
güçlünün güçsüzü ezme durumu ağır geliyor.
Sınır üstü şeyler yazmak için dibin altındaki kişilerden kaçmak ama nihayetinde çoğunluğun bu insanlardan oluştuğunu tekrar tekrar görmek. Bu durum akıl almaz şekilde sonsuzluk döngüsünde devam edip durur. Yazarın korkusu ise gittikçe bu vasat altı kafa yapısının içinde tüm birikimini ve aydınlığını bir hiçliğe mahkum etmektir.
10 kilogramın üstü.
çok bildiğini sanan insanlarla aynı ortamda olmak. özgüvenli olmuyosunuz geri zekalı gibi görünüyosunuz bilin istedim.
fedakarlığımın karşılığında vefasızlık görmem.
hoşgörümün karşılığında hiç yerine konulmam.
sabrımla sınanmam.
tüm iyi niyetimin karşı tarafın egosu için kullanılması.
O kadar pislik gördüm ki kaldıramayacağım hiçbir halt kalmadı.
Göğüs çalışırken 140 kg'ı henüz kaldıramıyorum.
saygısızlık, umursamazlık ve kendini beğenmişlik.
paradır. şu parayı bir türlü kaldıramadım gitti.
iltifat, hakaret.

ikisi de genelde kendi kararım olmayan şeyleri yargılıyor lakin siz beni yargılayacak seviyede değilsiniz.

Sormadık.
salak yerine konmak. gelir birisi size bu muameleyi yapar. küçük çakallıklar peşindedir. bu tiplerin aşkları, arkadaşlıkları... aman diyeyim, belki karıncayı incitmeyen birisisiniz ama bu tipler insanı psikopata dönüştürür, uzak durmak gerek.
hayatından bezmiş iri bir penis. burada elbette penis kendi penisidir. lakin ekonomik bozukluktan, dolayısı ile e hayat şartlarının ağırlığından kaynaklanan bir türlü kaldırılamaz.
(bkz: sumo güreşçileri).
7' den sonra kaldıramıyorum efendim. yok mümkün değil kalkmıyor.
sürekli yemek yememle alakalı yorumlarda bulunması. yok çok az yedin yok şunu da ye. yok zayıfsın. yok bilmem ne? onu yemedin bare şunu iç. ne yedin ki? türevli konuşmalardır. yaa iştahımı iyice kaçırıyorlar farkında değiller. bazı insanlar yavaş yer. ve bu sağlıklıdır. anlıyor musunuz beni. ve bazı insanlar öküz gibi yemek zorunda da değildir. ve seçici olmak bir damak zevki olduğunu gösterir. doldum be.
üçüncüden sonra dördüncüyü şeklinde cevap verilebilecek durumdur. yaşlılık hali sonuçta. halteri tabi.
karaktersizlik ve haksızlık bunlardan sadece ikisidir.
Heyecanlanınca kekelememle dalga geçilmesi.