bugün

yazarların kaldıramadığı şeylerdir. Ben mesela, halter.
(bkz: kaldıramazsan kaldırırlar gülüm)
Ağır lafı hiç kaldıramam mesela.
kaldıramadığın şeyi öpeceksin belki o zaman kalkar demiş ünlü filozof. şaka, ünlü bi filozof yok ben salladım şimdi.
rejim yaparken kilomla+ilgili konusulmasi.23 yillik hayatimda bunu 2 kisi yapti,ikisi de hayatimda yok.3. u nu de dun ogrendim.bulmak uzereyim.
bazi virusler.
(bkz: eskiden hep kalkardi ama simdi kalkmiyor)
Sabah erken kalkmayı kaldıramıyorum, kalkamıyorum.
(bkz: kaldıralım anam)
aldatıldığımın ima edilmesi.
Heyecanlanınca kekelememle dalga geçilmesi.
karaktersizlik ve haksızlık bunlardan sadece ikisidir.
üçüncüden sonra dördüncüyü şeklinde cevap verilebilecek durumdur. yaşlılık hali sonuçta. halteri tabi.
sürekli yemek yememle alakalı yorumlarda bulunması. yok çok az yedin yok şunu da ye. yok zayıfsın. yok bilmem ne? onu yemedin bare şunu iç. ne yedin ki? türevli konuşmalardır. yaa iştahımı iyice kaçırıyorlar farkında değiller. bazı insanlar yavaş yer. ve bu sağlıklıdır. anlıyor musunuz beni. ve bazı insanlar öküz gibi yemek zorunda da değildir. ve seçici olmak bir damak zevki olduğunu gösterir. doldum be.
7' den sonra kaldıramıyorum efendim. yok mümkün değil kalkmıyor.
(bkz: sumo güreşçileri).
hayatından bezmiş iri bir penis. burada elbette penis kendi penisidir. lakin ekonomik bozukluktan, dolayısı ile e hayat şartlarının ağırlığından kaynaklanan bir türlü kaldırılamaz.
salak yerine konmak. gelir birisi size bu muameleyi yapar. küçük çakallıklar peşindedir. bu tiplerin aşkları, arkadaşlıkları... aman diyeyim, belki karıncayı incitmeyen birisisiniz ama bu tipler insanı psikopata dönüştürür, uzak durmak gerek.
iltifat, hakaret.

ikisi de genelde kendi kararım olmayan şeyleri yargılıyor lakin siz beni yargılayacak seviyede değilsiniz.

Sormadık.
paradır. şu parayı bir türlü kaldıramadım gitti.
saygısızlık, umursamazlık ve kendini beğenmişlik.
Göğüs çalışırken 140 kg'ı henüz kaldıramıyorum.
O kadar pislik gördüm ki kaldıramayacağım hiçbir halt kalmadı.
fedakarlığımın karşılığında vefasızlık görmem.
hoşgörümün karşılığında hiç yerine konulmam.
sabrımla sınanmam.
tüm iyi niyetimin karşı tarafın egosu için kullanılması.
çok bildiğini sanan insanlarla aynı ortamda olmak. özgüvenli olmuyosunuz geri zekalı gibi görünüyosunuz bilin istedim.
10 kilogramın üstü.