bugün

"siyah saçlı, beyaza yakın tende, ufak, çekik gözlü" diye başlattığım entryler zinciridir.
edit: {kazak, kırgız, tatar, moğol, çinli, japon, koreli tercihimdir.}
değişiyor dönem dönem; şu an sarışın, mavi gözlü, büyük göğüslü, kaşarımsı ve isveçli tercih ediyorum.
ambele **ı, göğüsleri, memeleri olan kızlardır.
muhtemelen nefes alabilen kızların oluşturduğu gruptur. ilk etapta gerekli ve yeterli olan ön şart budur, diğer şartlar ise sadece şeklen aranır.
donuk iri gözler ,soluk ten , rastalı sarı saçlar bir de gözler renkli olursa tadından yenmez.*
fiziksel: siyah saçlı, iri gözlü, hafif balık etli, 1.60'ın üstünde.

kişiliksel: az biraz kültürlü, az ve öz konuşan, oturmasını kalkmasını bilen.

not: şimdi bu işler biraz da gönül işi, ne olacağı belli olmaz. kesin olarak bir cevap vermek güçtür hocam.
kadına olan bakış açısına göre değişecek tiplerdir. bir kadını, etten ve kemikten çıkarıp, ruhani bir boyuta çeken erkek için* kadın berraklığı ve temizliği simgeleyen beyaz tene, zarafeti ve inceliği belirtecek ince kaşlara ve dudaklara, kaosu ya da karmaşayı tanımlayabilecek siyah ya da narin huyluluğu gösterecek sarı saça, hiçbir fazlalığı olmayan bir bele (kilosuz), şekilli ve uzun bacaklara ve kesinlikle kendini çok iyi gösterecek parlak gözlere sahiptir rengi fark etmeksizin. işte kadın budur.*

edit: ha bir de gülümseyince kendini gösterecek gamzecikler. öpülür.
edit2: var mı böyleleri dediğinizi duyar gibiyim:

(bkz: nicole kidman)
(bkz: Zooey Deschanel)
(bkz: sözlüğü izdivaç programı sanmak)
Orta boylu, mümkünse beyaz tenli, kumral, az çok kültürlü ve dişiliği ön planda olan.
beyler sevdiğiniz kızı anlatın demekle eşdeğer cümle,başlık vs.
minyon tipli, esprili, yapmacık olmayan, iyi kalpli.
nefes alsın, kalbi atsın.
fiziğinin pek önemi yoktur. dikkat edin hiç yoktur demiyorum. içi güzel olsun yeter.
1.70 boylarında, yeşil gözlü, beyaz tenli, zayıf olmayan, siyah saçlı, elleri ve teni pürüzsüz ve tercihen hukuk okuyan kızlar, şahsi fikrimce şahanedirler.

sonradan: baktım da çok yavvvvuşak mışım ya ben. hahahahalkapgkpdgjsgjspf neyse.

5 yılda neler değişti.
beyAz tenli zayıf sayılabilecek fizikte , orta boylu, ince boyunlu bi kız vardı. saçlarını arkaya, üste doğru salaş bi şekilde bağlamıştı. incecik kaşları , bembeyaz bi gülüşü vardı. çok zarif ve narindi. beş dakkaya falan aşık oldum. allahım ya o saçları yukarıya doğru arkadan bağlamaları beni bitiriyor ya. eşofman giymişti bi de. tişörtle falan . çok doğaldı evet.

sonra otobüsten indi. dedim aşk tesadüfleri sever ben de ineyim. ardından yürür belki konuşurum derken , bi adamla kucaklaştı. belinden sarıldı gitti.

tüh dedim.

bi yirmi dk daha bekleyip bu sefer tam durağında indim. eve geldim. çayla bebe püskütü yedim gene . evet.
al pacino'ya benzeyen kızlardır. yahu kime ne benim beğendiğim kızdan, çok mu merak ettiniz aq.
1.70 boy.
52 kilo.
çok uzun olmayan tırnaklar.
büyük olmayan eller ve ayaklar.
evet şimdilik bu kadar.
esmer olsun, mavi gözlü olsun, kaşları kalın olsun, kalçası büyük olsun, döşü kıllı, bağrı yanık olsun.. tipi kızlardır.
yatakta kısa boylu , dışarıda uzun olsun .
(bkz: kaşlı gözlü döşü kıllı olsun)
renkli gözlü, benimle aynı boyda veya biraz uzun olabilir.
ayrıca ben gibi "sorunlu, anormal" olması lazım.
(bkz: sözlük bana karın bul lan allahsız)
kızıl saçlı kızlardır.

oh bebek!
masumiyeti kaybolmamış, doğallığı yozlaşmamış kızlardır.
genelde beyaz tenli renkli gözlü orjinal sarışın minyon tiplerdi ama bu sıralar değişti sanırım. ayrıca doğal olmalı makyaj güzellerini sevmem, doğal güzellerinde doğal hallerini makyajlı hallerine tercih ederim.

edit: ayrıca son hoşlandığım hatuncağız gülünce gözleri çekikleşiyor ben orda bitiyroum işte.