bugün

Listem şöyle:
*Benden akıllı olacak.
*Merhametli olacak.
*Maddi anlamda bana muhtaç olmayacak hatta beni besleyebilir bile.
*Minyon ve güzel olacak.
*En az bir dövüş sanatı bilecek.(sonrada öğrenebilir.)
*Bana sadık olacak gözüm dışarıya kaydığı an ağzıma sıçabilecek.
*Ebeveynlerimi sevmese bile saygı duyacak.
*Kendi anasını babasını sevecek.
*Eğlenceli birisi olacak.
*Cesur olacak.
*Bana saygı duyabilecek.
*Sakat kalsam bile beni sevebilecek.
*Teşhirci olmayacak.
*Eline erkek eli değmemiş olacak.
*Kalbi daha önce başka bir erkeği sevmemiş olacak. (Ben sevmedim mesela bunu istemek hakkımdır.)

Bu kadar yeterli. Daha böyle birini bulamadım. Şimdi diyeceksiniz ki sen nesin de böyle birini istiyorsun.
Ben de diyeceğim ki beni tanımıyorsunuz size ne?
Edit: fazla kelime ameliyatla alındı.
Tutumlu, her gördüğü şeyi istemeyecek, gösterişli olmayacak ve evinin hanımı tanımına yakışacak biri.
165 den uzun olmayan iri göğüslü türbanlı.
görsel

Lana gibi ama Türk versiyonu.
https://s-media-cache-ak0...bad-breaking-bad-jane.jpg

söyle bişi mümkünse melankolik.
ivanka trump gibi istiyorum hem güzel,zeki ve zengin ne güzel şey değil mi?
Yasemin olsun adı.
Şu anda yok. Hayalim dediğim kadın siktir olup gitti hayatımdan.
yabancı dizi film sevmeli ve dublajlı olmayan bir şey izlemem dememeli. uyurken ses olsun diye dizi film açıp yatan tiplere uyuz oluyorum. muhabbet ederken film izleyenlere de uyuz oluyorum.
skyler white.
görsel
Eşsiz olmanın tadından bi-haber mal beyanı.
eşsiz olmak daha güzel.
Pembe tabanlı olmak...

Bazı entryleri neden sonuna kadar okumak?
güvenebileceğim biri.

ve evet biliyorum istediğim şey fazla ütopik.
kyk borcumu ödeyecek tatlı bir eşcikten fazlası değildir. bir de ev hanımı olmama müsaade ederse evimde oturup komşu hanımlarla kısır partileri düzenleyip on beş yirmi kilo alarak fitness eğitmenliğini bırakmak isterim doğrusu.
Şimdi iyice odaklanın, düşünün, düşünün... iyice hayal ettiniz mi? heh işte eşiniz onun tam tersi biri olacak hayırlı olsun.

(bkz: Hayaller gerçekler)
öncelikle beyfendi olup yeri geldiğinde spor yeri geldiğinde ya da iş gereği genel olarak klasik giyinen karşısındaki insanı oldugu gibi kabul eden, mümkünse burnu havada olmazsın. yakışıklı istemiyorum gercekten. tatli sempatik olmasi yeterli.
görsel
seçilemeyecek şeyler üzerine hayal kurmak ancak budalaların yapabileceği bir şeydir. bunu ben söylesem yine iyi. dostoyevski söylüyor. hem de tahmin edin hangi kitabında. budala. kaldı ki. o kitap çıkış noktası olsa. çok az insan budala değildir diyebiliriz.

yine de ölmek ya da doğmak. ve bunların şekilleri üzerine hayal kurmak. ancak ahmaklara mahsustur.

geçiniz.

sıradaki saçmalık. bekleniyor.
(img:#1857425)
Başlığı görünce yine aklıma geldi. Hayal ediyorum yine ve ağlamaya başlıyorum.
https://www.suslusozluk.c...%C3%BCl?tab=media&p=1
Ne çok meraklısınız lan eşlerinizi bikinilerle sergilemeye.

Kafalarında kurdukları asla ulaşamayacakları eşlerdir.
kendi adıma yüzü gözü güzel birisi olmayacaktır. ama eğlenceli olacak. yüzü gözü güzel tiplerle çıkmışlığım var. yaramazlar.