bugün

Eva mendes hoş bir kadın.
Dişi davranışlar.
Sizin etrafınızdayken buram buram kadın olduğunu hissetmeniz.
Fiziksel özelliğe gelince de güzel bir burun ve kara kaşlarla patlayan siyah saçları beğenirim. Herkes kendinde ne yoksa onu beğenir. Kaşlarımla burnumu sevmiyorum.
(bkz: sözlük yakışıklılarının fotoğrafları)
(bkz: sözlük erkeklerinin fotoğrafları)

Buralardan birinde fotoğrafımı bulun da söyleyin sizce benim seçenek yapma hakkım var mı??

Ha illa diyorsan. 1.50-1.65 arası kumral ya da siyah saçlı 55-60 kg kızlar. (Evet 1.70'im)
Linç has been starting...
o kendini biliyor.
Budur. Bu kadından ötesi yok.

https://www.google.com.tr...i19j0i30.J5V%2FEVFsZUk%3D

(bkz: marion cotillard)
(bkz: aria giovanni)

kadın ötesi esmer.
Beyaz tenli, parlak ve kuzgun siyahı saçlar, yeşil veya mavi gözler ve muhteşem bir yüz anatomisi.

Bu kız için ölürüm ve öldürürüm.
Başının en üstünde taşıdığı organa hasta olabileceğimi kavrayan kadındır bütün o dış görünüş geçicidir efendim bahsettiğim mevzu kalıcıdır.
Önlemli olan vücutta ki uyumdur. Net bir tarifi yok bence.

Gözler, burun ve dudak uyumu güzel yapıyor kadını. Bedenin de kadınsı olması gerek tabi. Meme, kalçalar vs..
Kadın dediğin deli olacak ama akıllı yaşayacak, bilmeyene nefs, bilene nefes’tir. kadın dediğin edepli olacak, bir kadını en güzel gösteren özelliklerin başında edep ve zeka gelir.
Nefes alsın yeter.

Şaka tabi.
Beyaz yada sarışın. Boyu benden kısa. Biraz balık etli olabilir. Seksi olsun.
taylor swift ile nil karaibrahimgil karışımı bir şeydir. inanılmaz.
Sesi Sezen'e benzese, gözü Türkan abla olsa, duruşu Gülşen Bubikoğlu olsa...
Yarım kilo un 1 kilo şeker bir litre süt biraz yağ tuz karabiber şeker.... nedir la bu tarifler kadın tarif edilir mi, siz kendinize beden istemişsiniz şişme ile takılın daha iyi
benim olandır. sadece bana ait olan kadın benim için dünyanın tek ve en güzel kadınıdır.
Kusuru olan ve göze batan kadın en güzelidir. Bir bakışta bir insanın kusuru gözükmüyorsa o kusur çok daha derinlerdedir.
zerafet sahibi ve zeki olması durumunda güzel kategorime fazlasıyla girmiş olucaktır.
sarı saç kırmızı topuklu kırmızı oje ve ruj 1.65 -.170 arası boy yeterli olurn bence *
zeki, hazırcevap ve öz güven sahibi kadınlar çekicidir bana göre.

"dünya saklıdır pervasız duruşunda..."

(bkz: pablo neruda)
-öyle uzun boylu olmayacak. Erkek gibi oluyorlar
-çiroz gibi zayıf olmayacak, dolgun olacak
-esmer olacak
-parmakları boyle kalem gibi olacak
-vücudu orantili olacak, incecik bacakli değirmen tasi gibi geniş kalcali olmayacak
- siyah hafiften kıvırcık ya da dalgalı saçlı olacak
-sesi su gibi olacak huzur verecek dinlerken
-renkli gözlü olmayacak.
- göğüsleri çok küçük olmayacak.

Ulan ne yazdım be ne çok kriterim varmış.
Bir tane vardı artık o da çirkin diğerleri gibi.

T: herkes için farklı olan, kadınların çekici özellikleri.
Gülüşü güzel olanın kendide güzel olur.
Özgüvenli kadın.

Ego değil özgüven.
Kutunun içini açmadan bilemem.
bir masada sigaraya ya da cep telefonuna sarılmadan dimdik oturup etrafına bakabilen her kadın güzeldir.