Orta boylu, Esmer, dalgalı yada kıvırcık siyah saçlı, gamzeli. Bide burnu güzelse tüm testlerden geçmiş güzel bir kadındır.
ben hayatımda bir tane güzel kadın tanıdım. onunla evlendim.
görsel
sempatik olması. konuşmaları, hareketleri filan çok çekici geliyor bana nedense.
olm dış görünüş önemli değil sevsin yeter bide benden accık kısa olsun 1 veya 3 cm benim için fark etmez esmer olsun sarışın olsun.
Tariflerin, beklentilerin, isteklerin zaman içinde değişim göstermesiyle, her dònem değişen güzellik anlayışıdır.

Bir kadın seversiniz ve o, dünyanın en güzel kadını oluverir.
Bu kadar işte...
Tatlı ve sempatik olmasından geçer.
Merhamet duygusuna sahip olması.
akıllı, zeki, çalışkan, bilgili, kültürlü, sistemli, çözüm odaklı, empatik, kariyerime yardımcı, dürüst, sadık, yalana ihtiyaç duymayan, parama göz dikmeyen, sigaradan uzak duran...

bunların olmadığı bir kadın isterse toplumca en ideal kabul edilen beden özelliklerine sahip olsun, gözüme asla güzel gözükmez. çünkü o kadın yalnızca yalancı bir güzelliğe sahiptir ve "güzellik" diye sahip olduğu şeyler de geçicidir. o yüzden ben fiziksel nitelikleri güzellik ölçütü olarak kabul etmiyorum.
kalbi güzel olsun, dürüst olsun merhametli olsuuahahahahshj şaka lann şaka güzel götlü ve memeli olsun yeter.
Gözümün değil gönlümün, dilimin değil kalbimin istediği kadın güzel kadındır.
Fiziksel olarak, Orta boyla kısa boy arasında uzunlukta, kum saati formunda, küt saçlı, açık renk gözlü uzun kirpikli, burnu doğal da olsa muntazam olmayan, kalın değil ama şekilli dudaklara sahip olan, tırnakları uzun, esmer sarışın farketmeyen kadınlardır.
Bunun farkında ne yazık ki geç vardım ama hem cinslerime yani ulaşabildiğim kısmına bir tavsiyem olacak. Siz nasıl ki erkeği erkek gibi görmek istiyorsanız erkeklerde sizi kadın gibi görmek istiyorlar. Ofsaytı bilmenize gerek yok ,küfür etmenize , yolda sigara içmenize , lanlı lunlu konuşmanıza bunları dikkat çekmek için yapmayınız istediğiniz için yapıyorsanız bir lafım yok tabii ki ama ya asil kadın olursunuz ya da özgür seçim sizin.
Cilveli, bakımlı, güleryüzlü, uzun boyunlu, zayıf omuzlu, narin bilekli.
Beyaz ten güzel bacak o kadar.
Değer veren , mutlu ve huzurlu hissettiren.
kukusu ve memesi dışında başka yeteneklerini göstermesi...

-beğenmediğiniz padişahlar bile haremde o yıllarda eş seçerken güzelliği dışında farklı yeteneklerine bakarak seçiliyor. Zeki ve yetenekli olması birinci koşulmuş. Çünkü dünyaya getireceği o şehzade devleti yönetecek.

-Misal hayvanlar eşini seçerken üremek için seçiyor. Sadece dişi olma özelliği yetiyor onlara...

Bu alakasız iki örneği neden verdim ? Çünkü insan ile hayvan arasındaki en büyük farkı teşkil ediyor sayın sözlük yazarları...
Kadın ele gelmeli öyle cılız kemik torbası olmamalı.
suratında makyaj olmayan, tırnakları boyasız, insan gibi giyinen. kulakları, suratı delik deşik olmayan.

edit : filli boya reklam arayüzleri kendini belli ediyor.
Kara kaş, kara göz derler ya, o şekil olmasi lazim şahsım adına konuşacak olursam.

Giyimi ve makyajı olabildiğince sade ve zarif olmalı. Sadeliği en büyük olcut olarak alıyorum.

Ha şimdi bol makyajlı dekolteli bir kadın görünce niye bakıyorsunuz o zaman diyenler olacaktır, cevaben;

Baktığımız kadınlar sadece cinsel istek uyandırıyor, sade ve zarif kadın görünce insan bir doğa tablosu seyreder gibi oluyor adeta. Bu bağlamda her beğenilen kişinin güzel olmadığını seksiligin ayrı bir konu olduğunu hatırlatmakta fayda var.
beni seviyorsa güzeldir. sevmiyorsa anasını sikeyim banane yani.
Ben hayatımda iki tane güzel kadın tanıdım biri beni dünyaya getirdi. Diğeri ise dünyanın yalan olduğunu gösterdi. Evet kavuşamadım.
özgüveni olan kadın.
cara delevingne'nin 157-164 cm boylarında olanı.
(bkz: Lindsey vonn)
(bkz: charlize theron)