bugün

tarihte var olmuş veya şu an var olan devletleri kapsayan ankettir.
yazarların en çok nefret ettigi devlettir, benimki israil.
tabiki sovyet sosis'yalist soykırımlar birliğidir.

ben milyon defa acı çekerek ölseydim ama o devlet kurulmasaydı razıyım.
Israil, abd, almanya, yunanistan.

Aslinda turkiye dusmani butun devletler.
vatikan. o kadar küçük devlet mi olur? bildiğin şehir meydanı. *
israil.
Almanya denilen kahrolası ülke. Sonra israil.
yunanistan, iran, ingiltere, fransa, myanmar.
israil,Ermenıstan,Yunanıstan,Moğolistan.
yazarın insanlarından değil de hani olur ya yöneteninden pek haz etmediği, asıl noktası ise yönetenin fikirleriyle ayrı yollara düştüğü ülkedir. şahsi olarak türk milleti hala hak ettiği yönetimde ilerleyememektedir.
Moğolistan.
(bkz: kahrolsun güçlü olan)
arabistan ve şeriatı uygulayan bütün arap ülkeleri.
lawrence'a kananlar, ingiltere, fransa, rusya bunlar geçmişten dolayı.

israil devlet mi ki yazayım.

günümüz yine lawrence'a kananlar, ingiltere, fransa, rusya, abd, almanya, çin( türkistandaki yaşananlardan dolayı).
ekmeğini yediğim Suudi Arabistandır.
ortadoğuda arapların ve tüm müslümanların adını, aynı zamanda ağırlıklı olarak lübnanda bulunan hristiyan arapların bile adını rezile çıkaran lanet olası suudi arabistandır. suudi arabistanın ortadoğunun b.k çukuru olduğunu cümle alem biliyor. el kaide, işid, el nusra gibi terör örgütlerini ortaya çıkaran suudi arabistandır. bir de suudi arabistanla aynı sırada suç ortağı katar var. 2. sırada yıllardır filistin bölgesinde toplu katliam yapan katil israil var.
suudi arabistan.
Amerika'dır. daha doğrusu onu oluşturan batı zihniyetidir. hep doğunun cahilliği, geri kalmışlığı yüzüne vurulmuştur. ancak bu batı zihniyeti dünyanın canına okumuş ve okumaya da devam etmektedir. amerika yerlilerini, afrika'yı, avusturalya ve yeni zelanda'yı, uzakdoğu'yu, ortadoğu ve günümüzde karışıklığın sürdüğü her yerde bunlar vardı.
Arap ülkeleri, farsça konuşulan ülkeler, hindistan, çin.
amerika birleşik devletleri, rusya, tüm arap ve orta doğu devletleri(türkiye hariç çünkü türkiyeyi ortadoğu ülkesi sayan da saymayan da var), avrupa devletleri, israil.
Rusya, çin, yunanistan, gürcistan, arap ülkeleri, iran, ingiltere, fransa.

ermenistan devlet değildir. Batı türkeli'ndeki işgalci yönetimdir.

Pakistan diyenler neyin kafasını yaşıyor onu merak ettim. Bugün pakistan bütün türk topluluklarını kayıtsız şartsız destekleyen tek yabancı ülkedir. hocalı soykırımını tanırlar, sözde ermenistan'ı tanımazlar, uygur türklerine yardım ederler, kktc'yi tanırlar, türk öğrencilere ülkelerinde her konuda yardımcı olurlar, türkiye'nin misak-ı milli sınırlarını selanik'ten batum'a kadar tanırlar. Ee, derdiniz ne?

Vefasızlık türk'e yakışmaz. sami, slav ve aryanlar gibi davranmayın!