bugün

kafa bedava kızdan , erkeğe gelebilecek sorulardan sadece biri.
veyahut beyin abaza bir erkekten kıza gelebilecek tek soru.
Karşı komşumuz inciye inci siker diyip kaçtım. pişman değilim yine olsa yine yaparım. (bkz: bu sefer güldürmedi)*
soran insana ne kadar büyük bir çılgınlık anlatırsan anlatt amaan sen ona çılgınlık mı diyorsun gibi bir tepki alırsın.
-yaptığın en son çolgınlık ne?
- geçenlerde bungee jumping yaptım süperdi
-o da çılgınlık mı be! sonuçta bağlısın bişey olmaycağnı biliyosun, atlayınca düşmüyosun sonuçta
-!'^&?!_é"<
insanın içinden geleni yapması ve bunu sadece kendi istediği için yapması çılgınlıktır . Harika bir duygudur .
aynı gün ve aynı saate denk gelen iki derse de girebilmek. bence bu çok büyük bir çılgınlık. ben bugün bunu yaptım, oldu.
tv yarışma program başvurularında sıklıkla sorulan sorulardan birisi. verecek cevap da bulamıyor insan amk.
canlı yayında birden dönüp gtümüzü açmamızı falan mı bekliyor bu adamlar anlamıyorum ki?
an itibarıyla zuhal topal ve izdivaç izlemek yeterince çılgın. hilmiye teyzenin kaynının ablasının torununun şarkı söylediği program kolay değil.
müdürümün istediği evrakları pazartesi günü göndermem gerekirken hala göndermedim. sanırım bugünde yetiştiemiyeceğim çünkü hiç başlamadım.
çok disiplinli bir yazlık sitesinde saat gece 3 sularında havuza elbiselerle bombalama atlamak. atılıcaktım siteden ama o ışıkların teker teker yanıp yaşlı amcaların evden çıktıklarındaki yüz ifadelerini görmek müthişti.
"Ne çılgınlık yaptım biliyor musunuz?
Tuttum insanları sevdim...! " diyerek kalbi kırık, düşsel avuntular hayranı, feysbuk kızını oynamak isterdim.
Meraba, ben yazdığı şeye duygusallık ve sitem katmak için sözün sonuna üç nokta+ünlem koyan insan.
arabaya yarım depo benzin almaktır.
Yere düşmeme 10 metre kala paraşütü çıkardım.
anayolda ki arabaların önüne atlamak.
eve gelirken bana dil çıkaran bir velede ben de dil çıkarıp salakça mimikler takındım sokak ortasında. çılgınlık değil ama hayatta yapmam ve yapmıcam dediğim bir durumdu utanıyorum kendimden....
Youtubeda "Havalı Korna" diye aratıp çıkan videoların neredeyse tamamını izledim. Ha "Niye yaptın?" derseniz cevap veremem. Öyle fenalardayım, öyle başka dünyalardayım şu an.

-Çok öpüyorum.
şu anda hem entry giriyorum hem camel soft'umu içiyorum hemde sıçıyorum. En büyük çılgınlığım.
-10 da parmak arası terlikle dışarıda sigara içtim. Çılgınlık mı, evet çılgınlık, dondum ulan.
inat, peşinden isyan...
kapı açık işedim.
Ev doluyken kapıyı kitlemeden osbir çekmek.
bisikletle saatte yaklaşık 50km hızla giderken bir sokak köpeğine tekme attım, az kalsın düşüyordum.
dakikalar önce sevdiğim kıza "uyudun mu?" diye mesaj attım. Amacım gerçekten o değildi sözlük çok utanıyorum.
2 jagermeister shot, 5 efes dark brown, 1 black russian, biraz da viskiden sonra araba kullanmak. kafa dönmesi değilde çevirmeye yakalanırsam diye fena tırstım.
yağmurun altında 2 tonluk arabayı iteklemek.
ilkel bir firma ile 6 saatlik yolu 4 saatte ve dualarla gitmek.