beyaz , lacivert siyah ve griyi çok severim sebebi ise görünüşüme çok yakışıyor beni ben yapıyor.
tok bir kırmızı tonu en sevdiğim renk.
Çok güçlü bir renk olmasından dolayı seviyorum sanırım. Hem tutkuyu, hem aksiyonu, hem aşk ifade ediyor. Hem yaşamı hem ölümü içinde barındırabiliyor.

tam şu tonu
görsel
mavi. hep mavi. edip dedi diye değil. gökyüzü dedi diye, deniz dedi diye, gece dedi diye.
siyah ve kırmızı
Siyah beyaz ve mavi
Açıklama yapmaya gerek yok.
Turkuaz ve fıstık yeşili. Eşşeğin sikinden dolayı.
siyah. sebebine gelicek olursak bana uzayın o gizemli ve keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce şeyini sakladığı icin farklı geliyor.
Gri, siyah. Ve şu tablodaki tonlar.

görsel

Çünkü ruhumu yansıttıklarını düşünüyorum.
En sevdiğim renkler bana en çok yakışan renkler yani yeşil ve mavi.
Onun gözlerinin rengi.

Aga be yak yak yak.
Mavi.
Gökyüzüne bak sonunu göremezsin, denize bak sonunu göremezsin. Mavi sonsuzluktur ruhu dinlendirir.
3000 kelvin. çünkü dinlendiriyor gözümü.

(bkz: şimdi sen düşün)
Şu soruya hayatta cevap veremiyorum acayip zor abi nasıl seçiyorsunuz yüzlerce renk binlerce ton var.
Dolar yeşili. Parayı çağrıştırıyor çünkü.
yeşil. içimi ferahlatıyor ve uğur getiriyor.
Lacivert ve siyah .
Fuşya. Şaka şaka beyaz tabiki. Hiç modası geçmiyor. Her renkle uyumlu ve göze güzel görünüyor.

Yazın Dolabımdaki yazlık kıyafetlerin yüzde yetmişi beyazdır herhalde. Ama kışın kesinlikle en sevdiğim renk kahverenginin her tonu.
turkuaz seviyorum. aslında mavinin her tonu bana huzur veriyor zira gördüğümüz çoğu şey maviden ibaret ( gökyüzü,deniz vs. ) ama turkuaz bir ayrı güzel doğayı birleştirmiş gibi hani. Hem yeşil hem mavi, dünyanın kendisi gibi ayrıca da Türkün diğer bir rengi.
sarı lacivert, kırmızı beyaz... açıklama gerekmeyen renkler *
Mor ve kırmızı. Biliyorum yan yana uyumsuz renkler ama ben ikisine de bayılıyorum. Bazen modum değişiyor mor takılıyorum aksesuarlarımı falan hep mor alıyorum bazen de kırmızı. Fakat kırmızıya genel olarak daha düşkünüm, kırmızının her tonundan rujum vardır sanırım. Cidden hastasıyım.
Gri.
Sebebi yok her kıyafete uyuyor.
en çok kırmızı rengini seviyorum. kırmızının her tonunu seviyorum hemen hemen. sebebi yok, yani şu yüzden seviyorum diyemem tam olarak. ama canlı ve kendime en çok yakıştırdığım renk. rengin kendisi dikkat çektiği için fazlaca kullanmaya müsait değil o ayrı.
Mavi çünkü gecesi güzel gündüzü güzel, denizi güzel gökyüzüsü güzel, bebek mavisi güzel.
Beyaz, bütün renkleri taşıyıp hiçbiri olmadığı için.
siyah. çünkü iyiler siyah giyer.