bugün

Sakarya Fırat ise izlwdigim en büyük dizilerden.
şefkat tepe ve stv'nin diğer bütün dizileri diyerek farklılığımı gösteriyorum.*
Supernatural,Arrow,How i met your mother,shameless,game of thrones,med cezir,kuzey güney.
the big bang theory. beni insanlardan daha çok mutlu edip eğlendirebiliyor.

the walking dead. müthiş kıyamet kurgusu.

game of thrones. yeni sezonunu heyecanla beklediğim entrika ve olay dolu dizi.
defalarca: (bkz: coupling) ve tekrar tekrar!
(bkz: how i met your mother)
(bkz: the big bang theory)
(bkz: sherlock)
Osmanlı tokadı.
Breaking bad.
Mad man
Geniş aile.
the simpsons.
six feet under. ara ara indirir indirir izlerim hiç sıkılmadan. efsanedir.
The Mentalist, Fringe, Dexter, Merlin, Revolution, Revenge.
Babam Sınıfta Kaldı.
Çalıkuşu ve medcezir.
unutma beni
aşkın bedeli
bizim evin halleri.
Sezon ve bölüm Çokluğu düşünüldüğünde (bkz: friends)
prison break, supernatural, hause, how ı met your mother, birazcık dexter, tabi ki behzat ...
supernatural. 9. sezon oldu ve bitecek gibi durmuyor.
hiçbir bölümünü kaçırmadan izlediğim kurtlar vadisi pusu.
(bkz: fringe)
Aramızda kalsın.
Ikinci ve en zevklilerinden olan galip derviş uludagsozluk, by zall;
game of thrones. 6 sene içinde ciddi ciddi oturup izlediğim iki diziden biridir. senelerce yayınlalan aptal türk dizilerinden de hiç birini izlemedim. çoğunun herhangi bölümüne bile denk gelmemişimdir.
(bkz: galip derviş)
(bkz: anlatım bozukluğu bulunan başlıklar)
sex and the city
Olmayan dizidir. Ben hiç dizi izlemem. Hatta tv. izlemem. izlersem de ya national geographic, discovery chanel gibi belgesel kanallarını veya cnn turk, ntv gibi haber kanallarına bakarım!

Yalaan! Tam bir dizi koliğim. Vaktim varsa, p.tesi beni böyle sev ve aralarda karadayı, salı seksenler, çarşamba doksanlar, perşembe ne denk gelirse, cuma yalan dünya, c.tesi ne denk gelirse, pazar da sadece geceleri hannibal adlı dizilere takılırım. Napim yani, sokaklarda sürteyim daha mı iyi? Alıyorum elime dergimi, çayımı kahvemi. Uzatıyorum ayakları koltuğun tepesine ya da karşı sehpaya. Evcil evcil dizi izliyorum. * tamam abartıyorum! Ama n'apim. Evimi çok seviyorum. Ha bu arada yabancı dizilerimin hepsini saymadım.
benim en çok izlediğim dizi super natural. sonrasında her genç kız gibi ben de Dean hayranı olup çıktım.
(bkz: south park).