bugün

entry'ler (60)

kadınların evlendikten sonra bakımsız olması

erkeklerin evlendikten sonra göbek yapmasıyla eş değer.

artık yeter ya

tasolarıyla oynayan, tusubasa, pokemon, susam sokağ,ı sevimli kahramanları, casperı, zeynayı, herkülü izleyen sokakta gece yarılarına kadar oynayan gazoz kapaklarıyla oynayan, çivi tahtada futbol oynayan, isim şehir oynayan para çikolata, leblebi tozu yiyen pazarları banyo yapıp şahane pazarı izleyen sokakta oynayan son nesil çocuklardık biz, yaşayan son nesil çocuklardık ne oldu da şu hale geldik anlamadım...

küçüklüğünde cin ali okumuş efsane nesil

kaybolmaya yüz tutmuş hatırlarken yüzde tatlı bir tebessüm bıraktıran zeynayı herkülü çılgın bedişi izleyen geceleri saklambaç gündüzleri yakar top tan sek seke bin bir türlü sokakta oynayan son nesildik be biz...

artık yeter ya

cinsel içerikli yazılardan o kadar gına geldi ki artık. dişe değer, ipe sapa gelir, cinsellikten daha önemli konular var. burada artık seviyesizlik hat safhada olmuş. madem yazma fırsatı verilmiş sana daha güzel daha okunulası konuları ele alabilirsin. hayat cinsellikten ibaret değil ! yazık...

kadının aldatması ve erkeğin aldatması

kadın erkek aldattığı için aldatmıştır. çünkü erkek aldatmaya meyilli olduğundan. her kadın aldatıldığını hisseder. siz istediğiniz kadar profesyonel saklayın her kadın aldatıldığını hisseder. aldatılmış kadından korkun derim. kendini boğz köprüsünden at daha az hasarla kurtulursun.

kadın ruhu

erkeklerin bin milyar yıl da geçse anlamadıkları anlamayacakları bir durumdur. esasında o denli zor değildir. anahtarı ilgi ve sevgiden geçer beyler.

1 5 tl olacak simite isim önerileri

hayır simit fakir yiyeceği idi en başta da benim. şimdi simit de yiyemeyeceğiz. tuzu kuru olan ne bilsin bunları.

sevmek için gerekli olan şeyler

birini sevmek için bir sürü nedene ihtiyaç yoktur. hem sevmenin nedeni olmaz ki... hem şarkıda ne demiş ;
'' sevgi anlaşmak değildir
nedensiz de sevilir
bazen küçük bir an için ömür bile verilir...''

en iyi film müzikleri

Supernatural - Carry On My Wayward Son.

gecenin şarkısı

ahmet kaya- yakarım geceleri.

mesaj atıp daha sonra cevap yazmayan kız

trip atıyor demektir. eğer o kızı istiyorsan mesajla cevaptan ziyade direk aramalısın.

çocukken inanılan abuk subuk şeyler

ben çocukken baks bany e inanırdım bir gün tavşan aldık ve elinde havucuyla çukurdan çıkpta bi gün olsun ıııı naber dostum demedi. zaten sonrada mahalledki komşunun köpeği yedi tavşanımı. işte o gün büyümüştüm...

yüzüğü parmağına takan insan

on numara adamdır. onu alıp sevceksin işte vermiycen kimselere. bi dediğini iki etmiycen hatta gerekirse az konuşcan gidip komşunun kafasını şişircen o derece fedakarlık gösterilesi bir insandır.

kızdan mesaj beklerken başkasından gelen mesaj

genellikle o gelen başka mesajda türksel avea vodafone. sen heyecanla git koş sarıl telefona gele gele türkselden gelsin mesaj.

sözlük yazarlarının yapmak istediği meslekler

ya avukat olmak isterdim ya bir mimar ya da bir sitilist o da olmazsa oto tamircisi.

sözlük yazarlarının şu an merak ettikleri

şuan merak ettiğim, o da beni özlüyor mudur acaba...

yemekten sonra çay içmeyen insan

yemekten sonra çay içmiyorsa balkondan aşağı atsın kendini.

allah a küfretme özgürlüğü

bunu özgürlük sanan zihniyetin özgürlüğün tanımından habersiz olmasıdır.

iyi ingilizce konuşmak

YETENEKTiR. HER BABA YiĞiDiN HARCI DEĞiLDiR. ÖHÜM ÖHÜM.

ben bu yazıyı sana yazdım

acıdan ölsem de seni sevmekten özlemekten senden asla vazgeçmiycem. iNSAN ÖMRÜNDE YALNIZ BiR KERE SEVER, AŞIK OLUR.