yemin töreninden sonra rahmetli babam söylemişti,

'' 20 sene önce, o ilkbahar akşamı iyiki ananın verdiği o cevizi ve fındığı yemişim oğlum. gurur duyuyorum seninle ''

şakacı adamdı vesselam. huzur içinde yatsın.
Olmayan iltifattır. Yaşasın yalnızlık!
'gözlerine baktığım zaman yağmurda ıslanmış gibi oluyorum..'
yine aynı kişiden bi tane daha 'tahmin ettiğim gibi bi kokun varmış, tıpkı gökyüzü gibi..'
bu kadar yakışıklı birinin nasıl olur da sevgilisi olmaz.
Sen ne kadar wahsi bir erkeksin.
senin kadar yakışıklı birinin nasıl sevgilisi olmaz.
yahşi değil wahşisin.
Hayvan gibi oldun yeme artik.
sen belki dünyanın en yakışıklı adamı değilsin,ama inan bana o kadar yakışıklısın ki dünya da bir tane daha senden varsa onu da alırım bitanem. denilmişti bana,ironi yaparak kalbime mıhlamıştı kendini,ama kendimi köylüler arasında satışı yapılan "mal" olarak hissettirmişti. ahah.

ps. mal: öküz,dana,inek gibi hayvanlara verilen genel isim.
eğer bu kadar güzel bir kadın olduğunuzu bilseydim buluşmaya gelirken saçlarımı tarardım.
sadece yazarların değil, dünyanın görüp göreceği en güzel iltifat olacaktı, allah nasip etseydi konuşmamızı bir kerecik.
Dunyada senden daha guzel bi kiz yok, derdi. Hep derdi bunu. Gel gor ki uzerken nasil kiyabildi bana o zaman?

Hahahahassktir diye guluyorum aklima geldikce.
anne ve babanızın ustalık eserisiniz resmen.
ayy utandım.*
"Açık oylarken çok tatlı oluyorsun."

Hehe.

ilahi.
bim kasiyeri yine bekleriz demişti.

sayılır mı o.
Eşek gözlü.
fiziksel özelliklerimle ilgili aldığım en iyi iltifat annem tarafından yakışıklı oğlum olarak nitelendirilmem *.

kişiliğimle ilgili iltifatlara ise gereksinim duymuyorum, ne kadar harika olduğumun zaten farkındayım *.
Gözlerin gözlerimden ölünceye kadar ayrılmasa.
"Çok ateşlisin yavrum"

Çocukken yüksek Ateşten havale Geçirirken doktor demişti.
Ressam mısın?
Oğlum angut musun ? turnuvalarda çeyrek finalde net gol kaçırmıştım hoca demişti sonra yine kaçırdım yenildik.
senin okyanusun benim, başlasının sularında boğulma.
''yürüyen merdiven bile senin kadar profesyonel yürümüyo'' demişti biri bir kere.
silgin var mı ?
"Timsah olsan yine koynuma sokuşturur, severim seni."