bugün

tahmin etmeye gerek yok zaten resmim vardır behemahal.
judas,girişimci genç. dış görünüşü ise kafanızda ki imajı bozmak istemem ama çirkin ya bildiğin çirkin.
diken bey : 1.85 boy, dik bir duruş. ciddi bir bakış, şık ve sürekli siyah giyen, karizmatik bir adam.
saatleriayarlamaenstitumuduru : bıyıklı, emekli olmuş bir yazardır.
morganize isler: 1.70 boyunda, 57 kg, uzun sarı kıvırcık saçları var, gözleri kahverengi, yanakları al al.
merhaba ben pembe tolga. pembe bir tavsan. agiz bolgesi, karin ici ve kulak icleri beyaz olan. iki ayak ustunde insan taklidi yapan kopek gibi durur. aa birde unutmadan arkada birseyi vardir, onu cevirdiginde hop hop ziplamaya baslar.
lipsoz: 1.50 boyunda 85 kilo, beline kadar gelen saçlarını lastik tokayla özensiz bağlamış, gözleri şaşı biri.

teflon: oynak havalara her an eşlik edebilecek havada duran 175 boyunda, 70 kg. pos bıyıklı bildiğin kel.

judas: kalın siyah çerçeveli gözlüklerin ardında duran 4 numara miyop deniz mavisi gözlerini her daim kaçıran 185 boyunda 80 kg ağırlığında ağırbaşlı çok saçlı bir delikanlı.
Prozacinsani ; 30 lu yaşlarda kel, uzun boylu, bıyıklı mühendiz.
merhaba ben pembe tolga: tahminen 1.90 boylarında uzun saçlı, yapılı, kültürlü ve karizmatik bir beyefendi.
cesarettin abi : 1 78 boyunda, kısa saçlı, kirli sakallı, 83 kilo ağırlığında, tespih sallamayı seven, beyaz gömlek hastası, yumurta topuk sevdalısı ağır bir abi.
kapooo: 1 75 boylarında şişkonun teki. vücudu pamukkale traventerleri gibi kat kat tombalak biri.
kukla: 1.60-65 boylarında dolgun vücutlu, uzun saçlı, kendisini seksi ve bir o kadar itici gösteren top sakalı, vücut hatlarını gösteren elbiseler giymeyi seven seksi bir hobbit. *
cesarettin abi: annemin küçükken uzak dur çocuklardan biri olabilir hatta olabilir değil kesinlikle öyle biri amk.
twitter'da ben dahil çoğu yazarın kendi kimlikleri ile yer aldığı düşünülürse; artık yazarları tahmin etmeye gerek kalmamış ve bu önerme de geçerliliğini yitirmiştir *
rollingstonedili: zayıf orta boylu ve uzun saçlı, haddinden fazla siyah giyinen saçları yağlı, apış arası kokan rocker bir çocuk. *
Yenilikçi derviş: üstü cami altı (bkz: anladın sen) pembe tolga: kafasında pembeye boyanmış bir tolga veya börk. Bluevelve: sevişmek için her şekli denemiş (bkz: ortaya karışık) bir tip. Son olarak kendini sözlüğe atmış iş peşinde. Dakikalık füdüt: a bu arada kukla rumuzlu yazarı da bluevelve kategorisine ekliyorum.
dusunceli egoist: yakışıklı fakat mütevazi olduğundan kendine bakmayan müşkülpesent, salaş yazar.
kalemime sinek kondu kesin top sakallı biri
kukla : 1,70 boy 41 numara ayak, mutemet görünümlü bişey.
en arka cam kenarı: uzun boylu. şişmanımsı. sarı.
hapy ending 1.73 boyunda eli cebinde başı önünde yürüyen, mavi gözlü, sarı saçlı, kiirli sakallı ve yağlı saçlı.
merhaba ben pembe tolga: tahminim bu sözlük.
http://www.1000funnypictu.../Weird-Pictures/209-1.jpg
tehlikeli noktadan köşe vuruşu: amokachi'nin uzun saçlısı.
(bkz: aylakmadam) eminim ki zayıf ,uzun ,ela gözlü biri.
matu enuygunu: orta boy, dalgalı saç, yuvarlak yüz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar