bugün

4 gb ram, intel core i5 ~ 2.53-2.93 ghz, 1 gb nvidia ekran kartı.
lcd ekran dizi,film çok güzel izleniyor öyle yani.
nokia c6

(bkz: mobil sözlük)
facebook a,
uludağ sözlük e,
twitter a,
haber sitelerine,
maç sitelerine ve okeye girer.
yan yatabiliyor.
sözlükte dolaşmama izin veriyor.
klavyesi qwert i klavye olup arasında ekmek vb. maddelerin kırıntıları, saç kılları, sigara külü mevcuttur.
ekran ise parmak izleri, sıçramış dometes çekirdeği, sıçramış sıvıların izleri, leke, pis, pasaktan oluşmaktadır.
hızı ise seri eksi oy veren ibneden yavaş okuduğunu anlayamayan yazardan hızlıdır.
çift çekirdekli dediler aldım.
lenovo y560p. özelliklerine de merak eden baksın.

aklımda kalanlarla:

2630qm işlemci - i7 - ati radeon ekran kartı 1gb - 4gb ram. dahasını bilmiyorum valla.
intel core i5-2410m 2,30ghz , 1gb gt540m ekran kartı , 4gb ram, 320gb harddisk.
bozulmak. her allah'ın günü - durduk yere- zırtpırt -olur olmaz bozulmak. hatta en iyi yaptığı şey sürekli bozulmak.
tuşları var. kapağı var. bir de pili bittiğinde taktığım adaptörü var. *
arada ekranı karartıyor. Romantik takılıyor. Biraz duygusal. *
macbook (beyaz).
2ghz Intel Core duo işlemci.
1 GB RAM.
en büyük özelliği en çok lazım olduğu zamanlarda donma yapması, kilitlenmesi, kendini resetlemesi hatta abartıp direk kullanılamaz hale gelmesidir efendim. neyse bu aralar aramız iyi, sağolsun pek naz yapmıyor. *
sürekli donmak ve klavyesi içinde bir karıncanın 10 yıllık yiyecek ihtiyacını karşılayacak kadar kırıntı barındırmak gibi özellikleri vardır benim bilgisayarımın!
çift çekirdekli ama vitamini kabuğunda. *
--spoiler--
hangisinden bahsedeyim
--spoiler--

internet cafe sahibi.
akşam kapattığınıza eminken sabah açık bulunabiliyor sonra da siksen kapanmıyor.

önceki daha ilginçti kendi kendini zamanında kapatırdı ah ah...
--spoiler--
hangisinden bahsedeyim
--spoiler--

sunucular sahibi...
hp laptop.

fanından üflediği sıcak hava ile saçlarıma fön çekebiliyor ve yine fanından çıkan senkronize sesler ile belli bir ritmi yakalayıp müziğe ihtiyaç duymadan dans edebiliyorum.

kısaca; ben senin üreteceğin laptop'ın taaa .mına koyayım hp.
i3, 4gb ram, 1 gb ekran kartı, 320 hdd samsung laptop...
msi gaming laptop.

i7-740qm, nvidia geforce gtx 285m 1gb ddr3 ekran kartı, 16", 6gb ddr3 ram, 1tb hard disk
çayı çok sever. sahibi ne zaman içse nasiplenir. klavyesi çok çay tükettiği için demir eksikliği olacak diye korkuyoruz.
soğuma sorunu var. sabahtan akşama kadar çalışsa bile soğuk. yerim ben onu yerim.