çadırcı, amk sabah ereksiyonu lisede geçmezdi kumaş pantolondada pek bi görsel oluyordu napak ulan, hoca kalk soruyu çöz derdi ayağım ağırıyor hocam derdim.
sessiz olmam ve yakışıklılığımla. şimdi tam tersi oldu aq. sesim çok çıkıyor ama tipim kaydı.
fanatik besiktasli.
ilk okulda fazla cömert ve yardımseverdim
O yüzden herkes ile iyi geçinirdim. Sonra lisede cömert-paylaşımcı olmayı kullandırtmak, yardımseverlik ise salaklık olarak isim değiştirdi. Haliyle ben de değiştim. Şimdiyse hayırlısı...

okumayanlar için özet:
(bkz: yardımsever)
(bkz: cömert)
Arada bir şiir yarışmalarının sonuçlarıyla tüm okulun dikkatini çekerdim.

-Egom tavan çekil önümden hayvan.-
1. sınıfta kızları döven oğlan olarak dikkat çekerken, ilerleyen sınıflarda kızların "bundan zarar gelmez, ölene kadar kankamız" dediği bir tip olarak, öğrenim hayatımı sürdürdüm.
1. sınıfta seks manyağı sapık olarak dikkat çeken, ilerleyen yıllarda ooo seksi çocuk yalarun tarzı hatun yalaklanmalarının muhatabı olan çocuk olarak öğrenim hayatımı sürdürdüm.

ama keşke hatun işlerini ikinci plana atıp üniversiteye daha sıkı çalışsaydım.
bir anda hocalarla laf dalaşına giren çocuktum ben.
kopyacı kişiliğim ile.

sayemde kaç genç okul bitirdi be. kiminin yerine girdim kimi ile kağıtları değiştirdim.
hepsi 5 olan karnede 4 gelen kimya uygulama ile
- bu niye 4
- ama kimyam 5
- uygulayamadıktan sonra kimyan 5 olsa ne olur?
(bkz: yakıt cimrisi)

sınıfımdaki yazarları yakıt cimrisi olmam yönüyle üzerim. araba mıyız hafız biz?
zeki,çevik ve ahlak yoksunu.
sürekli derse geç kalan, derse uykusuz okuyan, ve maalesef en çoık kopyayı çeken.
Muhalif tavırlarımla . Her şeye karşıydım . Beşiktaşlı olmam bunda bir etken mi acaba ?
çizim yeteneğimle. bütün resim yarışmalarına zorla sokulurdum.
zeki ve egoist.
başkandım, ayrıca 3 bant şampiyonluğum vardı daha ne olacaktı.
Lise de rap performansini sahnede sergileyen ilk ve tek insandim.
kaliteli espriler yaptığı için dibinde bitilen ancak kötü zamanında iplenmeyen hatta tanınmayan bildiğiniz sakat kalan biriydim.
hocaların gözünde yaramaz çete başı. kızların gözünde yakışıklı ama ilgisiz. ulan hep aynıydım hala aynı hala amk bi işe yaramıyorum.
tanım: kişiyi sınıfta diğer kişilerden ayıran ve bu yolla lakabının belli olmasını sağlayan özelliklerdir. Sessiz, kendi halinde, son zamanlarda inat özelliğimle.
Sessizlik.
Çalışmadan çalışanlardan daha yüksek not almamla hocaların mına koymamla.
Başına buyruk, hocayı sallamazdım. Bazı şeyler hiç değişmiyor.
uyuyan ama yinede iyi not alan tiplerden herkesle iyi gecinen cool olan.