iphone 6 kullanıyorum .
one plus 5 i merak ediyorum.
Lg g3 kullanıyorum ve ihtiyacı yokken sırf gösteriş için bir telefona 5-6 bin lira vermeyi enayilik olarak görüyorum. zengin kimselere birsey diyemem parası car alır, işi icin kullanabilen kişilere de birşey diyemem ihtiyacı vardır ama asgari ücretle sanayide çalışıp turkcell, vodafone, türk telekom,a ya da kredi yoluyla bankalara domalmaya ne lüzum var.
lg g3 kullanıcıları olarak gelin sarılalım.
kahrolsun açgözlü kapitalizm, telefonumdan memnunum. *
Kendi telefonumu.
iphone 7.
i phone 7 var şuan bir kaç aya kuzenim getirdiğiinde i phone x olacak.

marka takıntısı demeyin. android saçmalığından sonra kasmayan, kendinden geçmeyen, stabil ve düzgün çalışan bir sistem. ayrıca müşteri hizmetleri de oldukça alakalı. herhangi bir sorun yaşama olmamasına rağmen üç defa arayıp telefonun sorunu olup olmadığını sordular.
ayrıca sürekli mail yolu ile denetleme yapıyorlar.
iphone 6S.
samsung a3 2016.
lg g3 beat. halada çalışır ama eksiği radyosunun olmaması. döneminin orta düzey telefonu olduğundan trt vergisini es geçmişler.
iphone 7. new york tan büyük umutlarla aldım 2 gün sonra apple yurt dışı ürünlerde world warrnty i kaldırdı şansımı skeyim.
a8 2017.
samsung galaxy e5, iki yılı geçti kullanıyorum.
Kendi imkanlarimla bu kadar samsung j2.
sony xperia xz. beton maşallah hey gidi hey.
ikinci el s3 mini.
interneti de,watsapı da,blututu da var.
ne ararsan var.
vertu ferrari.
iphone 4s.
7, ayfon 7
el ci ci iki.
uludağ sözlük yazarlarının zengin - fakir şeklinde teker teker ortaya döküleceği anket efenim.

benim telefonum ; lg k-500. lg x-screen olarak da geçiyor.

siz bakmadan ben söyleyim. 800 liraya aldım bu cihazı.
Ev telefonu olmadığı kesindir.

(bkz: Yazarların kullandığı cep telefonu modelleri)
iphone 6s 64gb silver.
bunu;

https://img.wonderhowto.c...ry-mobile-phone.w1456.jpg
Sony xperia x. Yılan gibi telefon.
6plus. Nerdeyse 3 yil olcak alali masallah ne bir cizigi var ne kirigi. Defalarca dusurdum hatta sularin icinde gezdi. Yok arkadas helal paraymis. Su saatten sonra bi sey olursa da derim helal olsun yani.