bugün

bunu bir gün ben de yapacağım diyen çaylak kişinin yazar olunca yaptığı ilk eylem*
özel mesajın zall tarafından gelmemesi sonucu hayal kırıklığıyla sonuçlanacak eylemdir.
zeki ve bilgili yazardır. şu ana kadar kim olduğunu bilmediğim onlarca hatta yüzlerce yazardan tebrik ve sevgi dolu mesajlar aldım. hepsini de ikinci kez okumadan sildim. aa yeter ama yahu, şımartıyorsunuz beni. o kadar çok geldi ki kimisini okumamış bile olabilirim. kendilerinden özrü bir borç biliyorum. ne özrü lan. bi dakka, bi dakka, dilemem özür falan. cevaplamaya değecek kadar yazamamış, özgün olamamışsın demek ki. şansını bi daha dene.
çaylak olmanın verdiği psikolojik dramı günden güne artmıştır. ulaşılamayan daha çok istenir ya hayatta. her gün çaylak olduğunu görünce biraz daha, biraz daha istemiştir yazar olmayı..
yazar olunca nevin yanıt'ın şampiyonluk sevincini yaşar. umursamaz "biz yazıoz olm yıllardır, ben bi cacık olduğunu görmedim. heyecanlanma buğday ambarına düşmüş aç tavuk gibi" tarzı yazıları.
(bkz: we are the champions)
belki silmeye üşeniyordur. şu an özel mesaj kutumda 373 mesaj olduğunu biliyor muydunuz? (bkz: tehlikenin farkında mısınız)
(bkz: benim lan bu)
ileride oluşabilecek herhangi bi sakat duruma karşı elini güçlü tutan yazardır. fatura ödedikten sonra makbuz saklarız, harcı yatırdıktan sonra dekont saklarız ya hani başımıza bi iş gelirse çaat diye çıkarıp göstermek için, burda da mantık aynı: yarın birisi derse 'aa bi yanlışlık olmuş, aslında siz yazar görünmüyosunuz sistemde' diye hemen özel mesaj şeettirilir. yazarlığa devam edilir.* * *
onlar silinebiliyo muydu ki?
tarihe yeni belgeler kazandırıp bidahaki çağlara ışık tutan yazardır. ilerde dede olduğunda torunlarına da gösterebilir.
biz daha bu mesaja naill olamadıkkk. ama mesaj gelince duvarıma asacağımm o mesajı bastırıp yazıcıdan
özel mesajı yazıcıdan çıkarıp evinin en güzel köşesine asan, hatunlarıda mesajı gösterme bahanesiyle eve atıp sevişen yazardan çok daha masumca bir şey yapmış olan yazardır. *
1 mesaj alındı.
gönderen: uludagsozluk

kaptanlarsertvurur iyi günler, 04.02.2011 15:39 itibari ile uludag sozluk yazarliginiz onaylandi. aramiza hos geldiniz.

mesaj okunur ve akabinde şeçenekler > taşı > kayıtlı mesajlar > mesajınız saklandı...

sakladığım en anlamlı mesaj olarak tarihe geçecektir. *
Kapalı kapısının önünde yüzsüz bir dilenci ısrarıyla beklediğim bir bahçe henüz yazarlık. Afişini kuşe kağıda bastırıp odama asacağım mesajdır.