bugün

denk geldi bir tıklayayım dedim şu üye ol! u bir tıkladım Yazar alımımız şuan için kapalıdır yazıyor. kendi kendime sordum sonra dedim bu yazı daha onceden farklıydı evet gercekten de oyleymiş ne zaman neden değişti bilmiyorum ama imla hatası hala yerinde duruyor.

(bkz: yazar alimimiz su an icin kapalidir)
(bkz: yazar alımı)
bir an önce düzeltilmesi gereken bir yazım yanlışına sahip tümcedir.
(bkz: yassah hemşerim)
(bkz: giremezsin)
(bkz: döncem ben sana)
(bkz: mavi ekran)
yazar olmadan önce bir kaç kez karşılaştığım fakat şuan yerinde şu an yazan yazıdır.
uludağ sözlük adını duyup sözlüğe yazar olmak için koşan ve sözlüğe baktığında göt gibi kalmak dumuru yaşanmmasına sebebiyet veren hede..
henüz düzeltilmemiş yazıdır, üzücüdür.
ama fake nick düşünürseniz yaparız bişeyler diye devam eder.
23.08.2007 tarihi itibari ile "üye ol!" butonuna tıklamak suretiyle karşılaşmadığım şey. dedim lan ne ayak, açmışlar demekki; bir üyelik alayım kenarda dursun veririm bir garibana yazıktır diyerekten açtığım bir üyelikten sonra, olmaması lazım lan bunun diyerekten bir kez daha denediğimde karşılaştığım yazı. bende mi bir şey var yeğenlerim, ne ayaktır bu yani? tam zamanında mı aldım acaba üyeliği diyerek de şaşırdım ayrıca...

edit: 2 hafta girmeyince doğal olarak değişen ip sonucu almışım üyeliği, biz bilmeyiz böyle şeyleri tabi...

(bkz: modeme reset atıp geliyorum) * *
(bkz: anahtari asagiya at)
(bkz: ip korumalı üyelik)
ikinci kez gördüğümde, lan nası olur? dün üye olanlar 27 diyo dünde kapalıydı bu zımbırtı dediğim, sonradan vay a.q ip nosuna göre şeediyolar demekki diye uyandığım mevzu.
eldekilerden ne hayır gördük ki senden ne hayır görelim demenin yuvarlak söylemidir. *
üye girişi yerine yanlışlıkla üye ol'a tıklandığında bir saniye için bile olsa afallatan yazı. insana kovalanmış hissi veriyor. kapıyı çalıp da içeriye alınmıyormuş gibi boyun bükecekken yanlış tıklandığı anlaşılınca haşmetli bir şekilde sözlüğe girmeyi sağlıyor.
(bkz: nihayet)
başvurunu da al git burdan.
sozlugun tozlu raflarindan cikip gelen yazi. rafa geri donmemesi dilegiyle.
(bkz: şu an)
(bkz: yazar alımımız şu an için açıktır)* *
(bkz: daha sonra tekrar deneyiniz)
"yazar alımımız şuan için kapalıdır" yazısının düzeltilmiş halidir.

canım sıkıldı, bi tane daha üyelik alayım dedim bu yazı çıktı karşıma. zall en sonunda öğrenmiş "şu an" yazmasını. tebrik ediyorum.
Zall evet doğru biliyorsun "bir" yazılır "bi" değil.
(bkz: Aldırma gönül aldırma)