bugün

ne var be ne var .
Ben onları severim onlarda beni sever.
gözü yüksektedir, iyi niyetlidir,ayrıca özgürlüğüne çok düşkündür.
genişleme, doğaçlama, çeşitlilik, esneklik ve en önemlisi perspektifi temsil eden değişken ateş burcudur kendisi. burada önemli olan ilk şey bahsedilenin yükselen burç mu yoksa güneş burcu mu olduğudur çünkü pek bilinmemesine rağmen yükselen doğum haritasındaki en önemli faktördür. yazacaklarım ikisi için de büyük oranda geçerli.

bu ateş elementi burcu olan kadın, bir gün soba ateşiyken diğer gün kumandalı bir ateş olabilir, veyahut lav ateşi. yayın en kullanışlı yeteneği karşılaştığı olumlu olumsuz birçok durumu sınıflandırma, çeşitlendirme yoluyla kendisi için işe yarar hale getirebilmesidir. zayıf noktası ise insanlara bu tarz şeyleri ve sonuçlarını aktarmak istemesi ve kendine özgü bir yaklaşımdan dolayı pek aktaramamasıdır. yöneticisi jüpiter ona her zaman güvendesin hissi verir, bu da onu zodyak'ın polyannası yapar. diğer ateşler olan koç ve aslan kadar sosyal ama biraz daha fazla kararsızdır. aslan organize etmek ve sahnede olmak isterken, yay biraz sahnede biraz seyirci olmak isteyebilir. karşıt burcu olan kozmik eşi ikizler bilgiyi elde etme ve aktarmada ustayken, yay bilgiyi alır, inceler, tanımlar ve vazgeçer, altını üstüne çevirip bir de öyle bakar. bunu o bilgiye kendine ait bir iz katana kadar devam ettirecektir. eğer yay veya yükselen yay bir yakınınız varsa beraberken mutlaka birşeyler öğrenirsiniz.

gelişkin bir yay kadını, yapmak istediği şeyleri gerekirse listeleyip planlayıp yapacaktır ama gelişkin bi benliğe henüz ulaşmadıysa muhtemelen birden fazla üniversiteyi yarım bırakmış, ya da birçok işe başlayıp tamamına yakınını sona erdirememiş biri olacaktır. bunu yaşamaması için kendini daha çok tanımaya başlayıp tek bir işe odaklanması ve sırayla sonuçlandırması tavsiye edilir, çünkü aynı anda birden çok şeyi halletme hevesi ancak bu şekilde işine yarar hale gelebilir.

bunlar erkek yay için de aynen geçerlidir.
aradığım kadındır, hastasıyım çok tatlı çok enerjik ve çok seksi.
Bazıları biraz gevşek oluyor afedersin.
aradığım kadın. istanbuldayım.
Şayet ikizlerseniz aradığınız mutluluğu yay burcu kadınında bulabilirsiniz beyler ama ciddi ilişki yaşanacak biri değilse kendinizi çok kaptırmayın.
Etnry' lerden gördüğüm kadarıyla Seven tam severken gömen de tam anlamıyla gömüyor.

Neyse, mükemmel burçtur.
Eeed.
ne var be ne var .
Ne var be ne var? Diyecektim de birisi bu görevi üstlenmiş. Gideyim at burcuna falan yazayım
Ben onları severim onlar beni sever.
askerden sonra kısa bir süre ilişkim olmuştu bu burcun kadınıyla. 3-4 ay sürdü. aklımda kalan tek şey çok düzenliydi ve çok ateşliydi. partnerini mutlu etmek için sınırı yoktu yani, sonra baktım genelinin ortak özellikleri mi acaba diye, öyleymiş. candır bu burcun kadını, denk gelirse kaçırmayın. ha sen niye evlenmedin diyeceksiniz onu da söyleyeyim, Hıristiyan olmamı istiyordu AMK:)
deli gibi istediğim kadın bütün yay kadınlarına aşğım.
arADIĞIM KADIN AYAKLARINI YALAMAK iSTiYORUM.
aradığım kadın. her yerini yalamak istiyorum. lokasyoni stanbul.
muhteşem kadın.
Ehehe ben onları severim onlarda beni sever.
Aşırı iyi anlaşsam da bu onların iki yüzlülüğünden. Genelde insanlarla aralarını iyi tutmaya çalışırlar. Aslında kendilerinden başka kimseyi sevmezler.
koç burcu kadını varken....
Çoğu kişinin özgürlük için koştuklarını düşündükleri kadınlardır. Oysaki tek dertleri etraflarındaki insanların onları gerçekten sevmeleri ve onları yargılamamalarını istemeleridir.
aradığım ve sevişmek istediğim harika kadın.
iyi huylu gibi gözükse de kendini beğenmiştir.
Allah korusun.
görsel