bugün

evet efendim...

iyi geceler değerli kardeşlerim. yani ben birçok sözlük skandalını, yok efendim yetkililerin kasetlerini ortaya çıkarmak isterdim elbette. şimdi seçim arefesinde bu tarz şeyler delikanlılığıma yakışmaz tabi. yoksa ben de bilirim sözlük içinde dönen kirli oyunları ifşa edip, biz dindoş ve ak partili mütedeyyin tayfanın başını rahata erdirmeyi.
şu an için daha feci olaylar dönüyor dünyamda.

duyanların vay dindarına diyeceği bir olayı anlatacağım arkadaşlar. inanın sakallarım diken diken oldu şerefsizim. alnım seccadeden kalkmıyor bana güvenebilirsiniz amına koyim zaten ak partiliyim. sonra sağda solda yok habibi yalancıymış, yok götünden sallıyor yatalağın fırlatması diye duyuyorum, ayıp oluyor. aynısını sizin ananıza bacınıza sövseler olur mu bir düşünün?

hülasa, bugün sandaletlerimi kışlıklar arasından çıkarmış çok feci mutluydum. bir de adet gördüğünü annesine söylemeye çalışan utangaç kız edası var üstümde biraz. mutluyum ama ya. yatalak valideciğim geçenlerde hastaydı ya, iyileşti şimdi. sabah kalktım kafam bi dindar böyle ambele gömbele sevişmiş gibiydim. kız bacımı ünalan'a gönderdik geri biliyorsunuz yatılı okuyor kızcağız.

biraz az uyudum bugün uykumu alamadım. sabah kalktığımda demlenen o enfes çayın kokusu burun direğimi hoplattı gerçekten. böyle çay olmaz ya laz çayı bu pazardan aldık ünalan semt pazarından. neyse baktım yatalak valideciğim örümceğiyle sürüne sürüne gelmiş ayağımın ucuna hoppidik yapıp oturmuş ona uyandım bi anda noluyor lan skcem diye bağırdım da damağımı çekip su verdi rahatladım azcık.

valideciğim: habi haboşcuğum kalk heğri, zabahcana sayıkladın yov. ne gördün rüyanda ırzını mı incelediler yine yoksa?

hbbia: yok ya yatalak kadın kayıntı hazır mı lan çay kokusu geliyor?

valideciğim: hazır badem kaslım, gel bakiim hadi mamanı ye. milupanı hazırladım kalk, çay demleyip ekmekte kızarttım sana. birazdan da kayu başlar mısır patlatır izleriz biciriğim hadi gurban olduğum galk.

hbbia: tamam sevgili yatalak valideciğim galkıyom ama sen git, ben biraz şey olmuşum da böyle uykuda kadın görmüşüm. gitte utandırma beni nolursun ya.

valideciğim: peki ay kaslım hadi bekliyorum çabucanah gel. çayını soğutma ellaam.

hbbia: geliom ya lala du in sen bakim.

valideciğim gitti ve ben de hemen milupamı yemeye indim. milupa çok güzel arkadaşlar ya. geçen gün bizim ufaklığa almış yengem tadına baktım damak tadını biliyor piç. gizli gizli ben de aldım marketten. çok tatlı bişey, gerçekten tavsiye ederim.

neyse ekmeğime sürdüm milupamı götürdüm mideye löplöp. çayımı da içtim sonra uzun parliamentimden karizmatik bir biçimde bir dal yaktım. o esnada telefon çaldı arayan bir dost annen seni aldatıyor dedi ve kapattı.

bir dakka lan annem beni nasıl aldatıyor amına koyim derken buldum kendimi. şirazem kaydı kuranıma. hemen yatalak valideciğimin yanına gittim stv yi izliyordu. aldım kumandayı lan kadın biri aradı anan seni aldatıyor deyip kapadı ne demek lan bu?

bir dakka dur sen ben uyurken ne oldu lan bu evde dedim ve hemen yatak odasına gittim. bildiğin çocukken cumartesi gecesi anne baba odaya çekildikten sonra pazar sabahı duyulan seks kokusu lan bu. biri odada seks yapmış resmen galiba. tövbe bismillah aslan beyin ölüm haberini alan polat alemdar gibi oldu kalbim, sakalını kesmiş okan bayülgen gibi oldu suratım.

valideciğime döndüm; lan kadın? bekle sen. ekmek bıcağını nereye koydun anne?

valideciğim: alt çekmeceye bak oğluşum dur izah edebilirim.

hbbia: skerim lan sülalenizi bildiğin seks yapılmış kokusu var burda neyi izah edicen?

burda yok amına koyim nereye koydunuz ağız tadıyla bi katil bile olamıyoruz derken telefon tekrar çaldı.
kardeş yanlış numarayı aramışım az evvel, kusura bakma deyince düştü jeton.

az daha orospunun biri yüzünden anamızı kesicektik tövbe allam ya. bugün telefon trafiği iyiydi çok telefon aldım derken bir daha çaldı telefon. pideci rahmet abiymiş. ilkokul arkadaşlarım gelmiş dükkana beni sormuşlar falan çok sevindim hemen geliyorum deyip kapadım.

pantolnumu giydim, hakim yaka gömleğimi taktım üstüme ve sakallarımı jöleleyip sandaletlerimi ıslak mendille silip valideciğimin elini öpüp birazdan geleceğim anneciğim kayuyu izlicez mısır da patlatırsın bana diyerek hıphızlı müslüman adımlarıyla rahmet abinin dükkanına gittim.

arkadaşlarım özlemiş beni çok sarıldılar bana hemen. acaip kaslanmışlar ya feci. neyse dedim şu pastaneye gidelim oturalım pide yemeyiz çay içeriz falan takılırız dedim. bayağı muhabbet ettik muhabbet döndü dolaştı. kalkma vakti gelirken muhabbet ufak penis muhabbetine geldi.

erdal: ya abi çekicin vurduğu çivi önemli..
sami: doğru diyosun erdalcığım ya ahahahatatürk, ön sevişme önemli.
bekir: bence de öyle abi ya büyük olup napıcaksın yea..

hbbia: ulan bütün ufak s.kliler toplanmışsınız a.q

neyse kalkıyım ben hadi görüşürüz demeden çıkardım koydum pastanenin ortasında masaya, nasıl parlıyor ama inanamazsınız, kadın erkek herkesin gözü masada, bir de büyük ya nasıl dikkat çekti anlatamam.

bırakın oğlum dedim bu işleri. gerçek delikanlılık bu işte diyerek masadakini gösterdim ve aldım cebime geri koydum oltu taşı harika tesbihimi. herkesle vedalaştım ve ortamdan ayrıldım yavaştan.

müslüman adımlarıyla evime doğru yürürken tüm gözler bendeydi. camlardan gel gel işareti yapan kızlar, kapıda ellerinde çay bardakları ve ağızlarında sigarayla yürüyüşümü izleyen ak partili esnaf abilerimiz alkışlar tutuyordu. karşıdan gelen dar badili ve her halinden yollu olduğu anlaşılan kız ise bana göğüslerini ima edercesine ye beni fofeynkle diyordu sanki.

ilgilenmedim ve siktir git bakışı attım tüm bekaretsizliğiyle vücudumun iri yerlerini izleyen bu bayana.

zili çaldım sandaletlerimi çıkarttım ve hemen çay koydum ocağa. o arada da sözlüğe bakayım dedim.. açar açmaz gördüğüm manzara beni dinden çıkartıyordu adeta.

özel mesaj kutum tüm maviliğiyle yanıyor, arkadan da sanki sarı saçlım mavi gözlüm türküsü çalıyordu. mınakoyim noluyor lan deyip tesbih çekerek mesaj kutuma tıkladım, tıklamaz olaydım.

bir link, ölü linkleri dirilten yüce allah'ım koru beni ya rabbi diyerek tıkladım. yatağına çırılçıplak uzanmış, afedersiniz gayette sevişilibilitesi yüksek, olgun ve dolgun göğüslü, 1.80 boylarında, sarı saçlı, kırmızı ojeli, duvarında altı oklu bir poster bulunan, yüz üstü uzanmış ve önünde leptopu ve ekranındaki uludağsözlük ile poz vermiş olan bacaklarını kalçasına değdirirken verdiği pozla seksi olduğunu düşünen ve bir elinde lopipop bulunan bir bayan...

oha, vay a.ına koyim dedim bir an kendimden geçtim bu s.ktimin erkeklik hormonları yüzünden ama ak gözlüğümü takınca kendime geldim hemen ve tövbe ya diyerek kapatacaktım ki alttaki mesajı okudum.

merhaba hbbia, seni tahrik etmenin yolu hormonlarından geçer. sevgilimden ayrıldım teselliye ihtiyacım var. beni teselli edip, iyi eder misin lüffen aşqım yaa.

hemen mesajına döndüm: sevgilinizden ayrıldınız demek. inanın ben de isterim size dostane tavırlarla yaklaşıp, sizin göğsümde ağlamanıza izin verip iki gün sonra mesajla yavşayarak sizi yatağa fırlatmayı ama gerçekten ben dindoş bir insanım. sizin gibi seksi unsurlar içeren, yok efendim cinsel açlıklar çeken bayanlara sümüğümü atmam. lütfen bana bir daha yazmayın sayın patlaklık olasılığı yüksek açık saçık bayan. vücudunuzu teşhir etmeyin bakın. bir daha böyle bir şey olursa bu linkteki fotoğrafla otuzbir çekerim ona göre tövbe ya.

defolun gidin s.kicem evveliyatınızı bu nasıl insanlık arkadaşlar ya?
sözlükteki erkeklerin hayal dünyasını süsleyen bayan yazar. (bkz: yok böyle biri)
kesin hbbiayı tavlamaya çalışıyodur. (bkz: swh)
(bkz: bayan değil kadın)
laptop kullanan bayan yazardır.
güzel bir zevktir. görüntülü sözlük istiyoruz sloganı attırır insana.
ayca_22 olabilitesi vardır efendim.
sözlükle tatmin olabilen bayan yazarların varlığı...
(bkz: girenbayan)
büyük ihtimalle nem oranı çok yüksek bir yerde yaşıyordur.
kesin izmirlidir. hızlı okudum göremedim ama kesin izmirlidir.

Dimi hbbia.
rahat değildir. sallantılı sallantılı o ne lan öyle.
--spoiler--
lan olm yapmayın şöyle gece gece. heheh, neyse yaa ehehe
--spoiler--
(bkz: kim çıplak değil ki)
(bkz: hay hay buyursun gelsin) *
(bkz: türkiye de zencilerin bulunabileceği yerler)
o şekilde uyumasın. sabaha her tarafı tutulur.
doğal gazı köklemiş yazardır.
kışın ortasında, çok yakmıştır, çok zengindir!.. *
(bkz: hayal ile yaşıyor bazı ibneler)
55.bölgeye düşen uzay üssü kadar gerçek olma ihtimali olan yazardır..tamamen hayal mahsülüdür..
Yataginin altinda buz kiracagi bulunmasi muhtemel yazardir. Mobilden girdigim icin bkz veremiyorum ama bilenler bilir temel icgudu. Hani su sharon stone oynuyordu.
imkansız değildir olabiliritesi yüksektir, güldürmüştür. başka bir kıtada sıcak bir iklimde yaşıyordur sıcacık odasında dusunu aldıktan sonra laptopunu almış bornozu ile beraber yatagına uzanmıştır, sözlükte vakit geçirmekten çok zevk alıyordur. cıplak oldugu içinde acayip rahattır bi o yana bi bu yana yatıyordur keyfi gıcırdır napsın.
--spoiler--
ah şu başlıkların dili olsa da öpüşsek.
entrylerin memeleri olsa...
çok mu şey istiyorum?
tuşların minik minik g.tleri olsa..
--spoiler--

(bkz: uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende)
cinsel açlık çeken erkek yazar hayalidir.