bugün

Laptop sahibi olunduğu takdirde neden olmasın?dır.
(bkz: hanim klavyemi getir)
yazar fantezilerinden biridir, zevk verici durumu tartışılır.
tam su an yaptigim faaliyet. mobil internet kullaniyorsaniz sakin yuz ustu yatarak entry girmeyin boyun tutulmasina yol aciyo. test edilip onaylandi.
(bkz: üzerime rahat bir şeyler giyip yazıyorum canım)
son 16 gündür saat 10dan itibaren hep yatakta olmamdan kaynaklanan durum.. dikkat ediyorum saat 22den sabah 7ye kadar dikey pozisyona geçmek istediğimde başım dönüyor , tuvalete giderken bile sendeliyor hemen ayaklarım karna çekilmiş , bi elimde çay kupası bi elimde laptop pozisyonunu almak için yüksek basınçla çişimi yapıyor ve mümkün mertebe yataktan çıkmamaya çalışıyorum..

umarım , yatağın altındaki yatak yorgan ve kışlık kıyafetler evrim geçirip yumurtaya dönüşecekler.. ve sonunda ben de ekolojik dengede co2 çıkarmak dışında bi katkıda bulunucam..
oyşş oyş diye diye yapılır. oyşş oyş...
cep telefonundan yapılıyorsa bu iş bilhassa nokia 5800 ise büyük eziyettir.
ansizin uyanip, mobil internet kullanimiyla solugu sozlukte almak ve buna ragmen hala caylak olmak.*
yatak döşek sözlük keyfi yapmak.
laptopunuzun amına koyar afedersin.helede casper kullanıcısı iseniz iş fena.casper servis elemanı ile yapmış olduğum konuşma şöyleydi:
-nerede kullanıyosun bilgisayarı sen
+evde normal yani
-yok masa da mı
+mehehe yok genelde yatağımda falan,hani dizüstü ya bilgisayar
-sen adına bakma masada kullanacağsun!
ısınmak için elektrikli battaniyeden daha çok işe yaradığı gorüldüğünde vazgeçilmeyecek olan eylem.
Uyku tutmayınca yapılan olay. Hele ki bu saatlerde daha bi' güzel oluyor.
mobilci fetişidir.
laptop ve wifi ile de gerçekleştirilir.
leptop un sıcagından yatak fırın a dönmüştür. zor şartlar altında çalışılmaktadır.
bu fırtınalı gecede yorgan altına saklanıp, sıkıntıdan biraz da korkudan kafa dağıtmak amaçlı yapılabilecek en mantıklı şey.
genellikle mobilden girenlerin yaptığıdır.
Cok zevkli bir eylemdir. Gecenin korkutucu seslerini duymazsiniz.
o değilde her zaman uyuduğum koltuğun üstünde laptopla uludağı takip ediyom.
bazen yurt günlerini hatırlatır. hele fonda ahmet kaya çalıyorsa.
dirseklerde dayanılmaz acı.
sözlüğü yatağa attıktan sonra yapılandır.
bu mevsimde annenin dayanılmaz ısrarıyla yorganla yatılınca, bilgisayarında sıcağıyla ayakların yanmasına neden olur.
sözlüğe telefonla girilmesi sonucu acıga çıkabilecek durum.

veya benim gibi kablosuz mause, klavye alıp monitörü çevirdikten sonra da olabilecek durum.