bugün

Dayımın arkadaşının duvarına yazdığı yoruma yarılmıştım. Sanırım sinirlerim bozuk.

Ne düşünüyorsun'a "To be or not to be"
Dayım " de get"
-resimin çok güzel aysun. sanki masallardan çıkmış. bir peri kızı gibi büyüleyici çıkmışsın.

sanal sex yapalım mı? istersem msn adresim. azimsertvurur et hotmayil nokta kom.

bari özel mesaj at resmin altına neden herkesin göreceği şekilde yazıyosun be abazan.
öküzün anlam karşılığı...
http://www.hizliupload.com/img/663945aaa.jpg
bir arkadaşımın webcam dan çekindiği güneş gözlüklü fotoğrafına gelen yorum.*

--spoiler--
sevgili çetin! Bu halin ile feysbuk aleminin ve tüm microsoft dünyasinin gönüllerine taht kurdun, fakat öncesinde oraya bomba gibi düstügünü de belirtmek isterim! Matrix ahalisi ellerinde çikolata, kucaklarinda bir demet 'coolness' kapina dayanirsa bilki artik ramiz dayiya inceden yol verebilirsin cünkü SEN OLMUSSUN artik! Amin.
--spoiler--
bebiim süpersin yaf. (bkz: kaçınılmaz durum)
ajdar anık funclub adlı bir grupta yapılan ve benim kopmama sebep olan bir yorum...

''Ulan ajdar ne gay adamsın benimkini de yala a.q.''

ilahi üye arkadaşım ajdar sanki okuyo onu.
"cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş,bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.i̇kti̇dara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hiyanet içinde bulunabilirler. ey türk istikbalinin evlâdı! i̇şte, bu ahval ve şerâit içinde dahi ...vazifen, türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır."

yorum:

nolcak bu guiza'nın hali.*
fotograf : bebek
altindaki not : when i was a baby ...

yorumlar:
x - sipaa !
y - sensin o !
x - ben sipaligi coktan gectim :P
y - dogru sen esek tarzi bisey oldun

evet, arkadaslarim bunlar benim.
Bursaspor'un "ünitimsah ankara" fotoğrafında, "şunu yapmazsan şöyle olur" gibisinden;

Çok özür dilerim: '(18 + bir erkek Akşam okulan gelir gelmez bilgisayarı açmış. bilgisayar açılır Açıl açılmaz''annen öldü''demiş. diger odaya bakınca annesi ölü bulunmış.annesini şeytan isirmış bilgisayarada şeytan girmiş eger senin annenim ölmesini istemiyorsan bunu 15 yere paylaş özür ilerim mecburum: '(

gibisinden yorumlardır *.
az önce görülmüştür.
Gülünmüştür.
paylaşılmıştır.
http://img308.yukle.tc/images/9878Adsiz.jpg
bu yorumların koltuktan düşüreni için;

(bkz: filiz sevişelim mi)
haziranda lady gaga konserine gideceğini herkese duyuran özenti bir gencimiz(ulaş) ve angut bir kızımızın diyalogları;

3 saat önce Göksen Uzun: Kmle Gtcn
3 saat önce Ulaş Barmanbek: Şuan bir kaç arkadaşla düşünüyorum ama istersen sende gel * ekerim arkadaşlarımı *
3 saat önce Göksen Uzun: Bgun Bkym Blet Alırsm Sölerm Sna
3 saat önce Ulaş Barmanbek: tamam canım olmadı başka konsere gideriz bak haftaya pazar hayko var bostancıda * bizde konser bitmez :D
3 saat önce Göksen Uzun: Yok Hayko Sarmıo Artkk .. *
Bn Lady Gaga'yı istiorrm Bitiorrm O Kadnaaa .. !! * (Oda Bna Btio Oda Ayrı Bı Knu :P)
3 saat önce Ulaş Barmanbek: * aynen la * gidicem cok kararlıyım işllh iptal olmaz
3 saat önce Göksen Uzun Bilet Fiyatı Nkdr Sitye Gremıom :S
3 saat önce Ulaş Barmanbek: nasıl giremion tıkla linke cıkar ama sana sölimm 169£ dan başlıyıp 200 £ kdar devam edio * *
3 saat önce Göksen Uzun: Oha Ucuzms Bna Bi Arkm 500 £ demşti :S *
3 saat önce Ulaş Barmanbek: hmm evet bncede ucuz lady gaga için yok okdr pahalı olusa gidemem
3 saat önce Göksen Uzun: Hmm Ok Cnm Bn Sna Hber Veririm
3 saat önce Ulaş Barmanbek: oke bide fikrimce orda lady gaga haricinde izleyici olarak gelen türk şarkıcılar cok olck kesin bütün ünlüler gelir ouf yine magazine malzeme olcaz :DD::DD:D:
3 saat önce Göksen Uzun: Dmii Yaa * Bktn Artk Şu Magzncılerden :D
2 saat önce Ulaş Barmanbek: aynen :D
2 saat önce Göksen Uzun: :D:D

bu seviyedeki yorum ve diyaloglardır...

not: o swh leri ben yapmadım valla. gülücük oldumu otamatik çıktı. (bkz: copy-paste)
-saat kaç?
-bilgisayarın sağ alt köşesinde duruyo.
bir arkadaşın durumunda yazan: ingilizce sınavı var ama ben bişey bilmiyorum bilen varsa bi el atsın*
yorum1: sinavi son dakikaya birakirsan boyle olur arkadasim...
cevap: ya sorma adam giriyor çıkıyor kimse bir şey anlamıyor ya.
ticky bir kız: yapma ya o kadar kotu mu ? =S benim de vardi boyle bir hocam colejdeyken * *
ve ve ve ingilizce hocası: hocalarınız hakkında böyle yorum yapmayın!!!
cevap: canıma tak etti artık.
+ fotoğrafı beğenen.
- facebook hesabının sahibi.

+ canım çok güzel çıkmışsın.
- evet canım.
bunu da gördüm ya helal olsun..

görsel

--dumur edebilir--

bu yorumu 16 yerin altına yaz
gözlerini 4 kere kapa aç
facebook un arka planında senin resmin çıkçak
(facebook onaylı %100 çalışıyor kesin)

--dumur edebilir--
efsanesi için

(bkz: filiz sevişelim mi)
Fenerbahçe 2-0 Manisaspor (ZTK) Gol: Deivid 34' videosu altında yazan yorum;

bu maç ne zaman oynandı?

ilk bakışta garip gelmeyebilir. Ama video Antu tarafından paylaşılıyor ve yorum yapan arkadaş Antu sayfasına hayran. Fenerbahçeli yani.
(bkz: Bu insan olamaz)
tüm dünyada 1 milyar müslüman bulurum diyenler.

ya hocam türkiye de o kadar müslüman yok, dünyada olsada senin dilinden anlayacak 1 milyar insan yok, bari ingilizce yapta sayı artsın.
facebook un kurucusu mark zuckerberg yeğenimizin fotoğrafına yapılan müthiş türk yorumu;

"ben teşekkür ederim mark ne demek yani bende senin sayende burdan karı kız kaldırıorum yani .. sevgilerle alman ."
kişi kendini güzel zannettiği bir fotoğrafı koymuş güzel yorumları bekliyordur o an..

-şu facebookda neden iğrençse tıkla yok ki..
dinini çok seven bir arkadaştan geliyor
http://img406.imageshack.us/img406/3414/yuh.jpg
sayfanın adı "erkan mumcu başbakan". sayfanın kurucusu x şahsına baştan sona hakaretler dolu. birkaç güne kadar, belki de birkaç saate kadar silinebilir düşüncesiyle birini aktaralım (isimleri yazmayalım hadi):
KURUCUNUZ OLAN xxx BANA KENDiNi SiKTiR DEMiŞTiR BEDENiNi SAT DEMiŞTiR SENi SiKSEM PARA BiLE VERMEM DEMiŞTiR ANANI SiKERiM DEMiŞTiR EVLi DEĞiLiM KARINI SiKERiM DEMiŞTiR xxxx LE ZATEN BU iŞLER OLMAYACAK BANA GÖRE BU YAZILARLA xxxxx ERKAN MUMCUYUDA BiTiRDi
(Dün, 22:39)

(bkz: http://www.facebook.com/p...wall&gid=185138771174)
ingilizce sitesi için (bkz: lamebook)
bu yorumu 16 yerin altına yaz gözlerini 4 kere kapa aç facebook un arka planında senin resmin çıkçak (facebook onaylı %100 çalışıyor kesin ) **