bugün

dr bey bengü nün duru mu nasıl , yaralı yaralı . Sertap, iyileşiyor. Sıla, aslan gibi maşallah.
"Hani böyle aniden karşına çıkıyo ve göz göze geliyosunuz ya, o an çok kötü oluyo insan. Heyecandan ayakları titriyor, ne yapacağını şaşırıyo... Sonuçta köpek bu ısırır filan.."
Biz beynimizi yemişiz kardeş !!
cüzdanımın çalınmasından çok korkuyorum içinde 5 kuruş yok cidden utanç verici.
insan sevdiğine ''çayırda buldum seni, ellere vermem seni'' diye seslenir mi lan? küçükbaş hayvan mı bu amk?
aşağıdaki iletiyi bir erkeğin yazdığını gördüm bu kadarda olmaz işte o ileti:

'öpecekmiş gibi yapıp kokusunu içine çekmektir aşk'

oğlum erkek öpecekmiş gibi yapmaz yapışır sömürür ılıkmısın la sen?!
Chedjou: mac sonu ibrahimovic yanima geldi ve galatasaray icin oynadiniz dedi. Ben de dur be ibocum zaten ortalik karişik dedim sustu gozlerimin icine bakti ve sow a soverek kahkaha atmaya basladi.
canim sikildi.
Mutluluk: Bugs Bunny bitti zannederken aslanın kükreyip yeni bölümün başlamasıydı.
Basbakanim siz bu haddini bilmezlere bakmayin, bence bi 70 lik gul suyu acip yaninda hurma mezesi bu konuyu tartisalim.
erkek milletine en büyük kötülüğü; kendini çöllere atan mecnun ve dağları delen ferhat yapmıştır. çıtayı kontrolsüzce yükselttiler.
"Bence okullarda uyuşturucu dersi olmalı, ırkçılık hakkında ders olmalı, polis vahşeti hakkında ders olmalı, insanların neden aç kaldığı hakkında dersler olmalı ama yok onun yerine beden eğitimi var, hadi voleybol oynamayı öğrenelim."
"Bazen sen bile "vay be !" dersin kendine; tek satırlık adamları nasıl roman yapmışım gönlüme ..."
"Dün.. karşılıksız bir çektir onu unutun.. Yarın.. bir senettir ona fazla güvenmeyin.. Bugün.. sahip olduğunuz nakittir onu kullanın..!"
"Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü bekler mezar, nede şeytan bekler bir günahı seni benim beklediğim kadar.."
"Olmadı diye sızlandığın duaya, gün gelir olmadı diye şükredersin.."
"her gidişin bir U dönüşü vardır"
"Şimdiki çocuklar ilkokuldan cep telefonu sahibi oluyolar, biz lisedeyken arkadaşın 3310'undan yılan oynamak için sıraya girerdik."
"Nasrettin hocayı gölün başında gören köylü sorar;
- Hocam ne yapıyorsun burda
+ Göle maya çalıyorum
- Çal keke çal"
"Profil fotoğrafına manzara resmi koymak da ne oluyo ova mısın sen, bayır mısın, dağ mısın, plato musun?"
"Biz şimdi inek sütü içiyoruz ve ineğin yavrusu da aynı sütü içiyor ya, biz şimdi onunla süt kardeşi mi oluyoruz ? Kafam karıştı şimdi."
"Bundan 6 yıl önce senden adam olmaz diyen hocamı ileri görüşlülüğünden ötürü tebrik ediyorum"
otobüste kulaklıkla metallica'dan so what'ı dinliyordum amcanın biri sesi kıs dedi. yan yan baktım ve "haklısın amca bu grup biraz yaşlandı ananı tanıyo olabilirler" dedim. pişman değilim."

edit: bu yazıyı ciddiye alıp aslında büyüklerine çok saygılı(!) arkadaşlarımızı gücendirmişiz kusura bakmayın.
yatçaz kalkçaz yatçaz kalkçaz yatçaz kalkçaz hooop yaz okulundayız.
''küçükken ailemi vejeteryan sanırdım,meğer fakirmişiz''