bugün

bim de çalışan kızın adı le-yla çıktı. pes yani. şoktayım.
hayatta başarı için 3 kuralım var : 1- çok çalış 2- bildiğin her şeyi anlatma
artık günahlarım için endişelenmiyorum. denge bilekliği ile sırat köprüsünde bile içim rahat.
Bir kızı beğenirsin, yaklaşırsın, tavlars?ın, bıyığını farkedersin hevesin kaçar .
-Baba kardeşim nasıl oldu?
+Leylek getirdi oğlum.
-Yuh baba yaa, leyleğide mi si.......?
adınız google değilse, 'her şeyi' biliyormuş gibi davranmayı kesin.
-Nasreddin hocaya sormuşlar nassın hocam?Hoca cevap vermiş iyiyim saol canım sen nassın?Adamdan her zaman atraksiyon beklemeyin.
Uzaya cikildi,telefonlar cebe girdi,yapay yumurta bile üretildi ama spikerin,muhabire baglandigi an o 5 sn suskunluk çözülemedi
müşterilerin taklidini yapan gold çalışanlarını işten çıkarırsanız, gold'dan bundan sonra ürün almam...

edit: yazım yanlışı.
s*ktir git desem yol parası isteyecek insanlar tanıyorum.
yabancı » arkadaş » en iyi arkadaş » sevgili » kalp kırıklığı » arkadaş » yabancı
seni bir yalarım bir de himalayalar.
artık düzenli kullanmadan da işe yarayan ilaç yapsınlar..düzenli kullanamıyoruz.
Selam, ben Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik sözündeki yüzmenin deri yüzmek olduğunu yıllar sonra farkedip hiç renk vermemiş kişi.
trafik kazasında yaralanan genç, ilk müdahalenin ardından show tv'ye kaldırıldı. *unutanlar için edit: sabah akşam doktorlar dizisini yayınlamaktan.
-komşu müjde senin kazan doğurdu.
+doğurur tabi hocam baksana a.ına koymuşsun kazanın.
Türk olmak uzaklık ölçüsü olarak cinselliği kullanabilmektir.
+Ne kadar uzakta?
-Taa ebesinin a....
bir kadın terkettiyse belki geri döner. ama bir erkek terkettiyse mutlaka geri döner.

Merhaba ben 'yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik' sözündeki yüzmenin 'deri yüzmek' olduğunu yıllar sonra anlamış birisiyim.
google'a ''google'' yazdım, ''beni bir daha sakın arama'' dedi.
evlendim ben cicim, adresim ayni, sokagim ayni, apartmanim ayni komsuya gelim gittim...
--spoiler--
suyun kaldırma kuvvetinden daha güçlü bişey varsa,o da otobüste beni bakışlarıyla yerimden kaldıran teyzelerdir.
--spoiler--

Gerçekten katılıyorum lan. Bide ojeli mojeli teyzelerin bakması yok mu.
kavak yelleri bitiyor diye sevinmeyin, zamanında doktorlar da bitmişti.
sabri mi messi mi? deseler hic dusunmeden sabri derim.. cunku dusunsem sabri demem.*
namaz sonrası 15-20 metreden al da çek dercesine öyle tespih atan dedeler var ki isabette robin hood bok yemiş.*
pele good, maradona better, george best, hakan balta.