bugün

kurt köpekleri, kurt ile köpeğin çiftleşmesinden oluyorsa çoban köpekleri..neyse iyi aksamlar.
az sonra safak sezer'le ilgili bir sey yazacagım, durun once bi kapıyı kitliyim..
Kuzu: Sürüden ayrı gezmenin keyfi bambaşka
Kurt bunu beğendi.
Çoban köpeği kurtu dürttü.
Kurt beğenmekten vazgeçti..
Çoban sürüden ayrılan kuzuyu azarlayıp feysini dondurmasını söyledi.
Şimdi ise birbirlerinin profilinde yalnızca şu yazıyor,
[Arkadaş Olarak Ekle]
--spoiler--
-daha ezan okunmadı orucunu niye açtın olric ?

+ trabzonda okundu efndimiz .

- burda okunmadı olric ?

+ bize her yer trabzon efendimiz. :d:d:d
--spoiler--
*
zerre güldürmeyen ,sanal ortamda farklı olmaya çalışan insanların görüp paylaştığı saçma sözler.
babamı arıyorum açıyor "ben seni arıyım" deyip kapatıyor. "50 kuruş gitti baba zaten" diyemiyorum, denmiyor işte..
dünyaya le'cola markasını kazandıran bim, bu stratejisini teknoloji ürünlerinde de kullanıyor: huzurlarınızda le'ptop!
Kısa kollu tişörtle balkonda oturuyorum. - 137 sivrisinek bunu beğendi.
"hayatı erteleme!" diye bir kitap aldım. yarın okurum...
Kalbe, kan pompalamaktan başka görev verince saçmalıyor.
Canınızı sıkan kişiye söyleyin bunu hızlıca okusun = " 1-3-2-7
Bu hayatta ömür boyunca peşinden koşmaktan bıkmayacağım,daima peşinde olacağım tek bir erkek var: babam. o da para koparmak için .
Allah cc 'yi seven 1.000.000.000.000.000. gibi saçma salak paylaşımların olması ve yollandıkları her zaman da beğenmemizin paylaşmamızın kutsal bir görevmiş gibi görülmesi , yav kardeşim kocaman eşşek kadar insanlarsınız bırakın böyle şeyleri milleti facebook 'tan da soğuttunuz.
oğlum olursa pipisine dolar dövmesi yaptırıcam.sürekli parayla oynasın,paranın büyüdüğünü görsün,borç isterlerse verirken hiç çekinmesin..
yıl olmuş 2011 millet hala iciyo tekel 2001.
"google'a ''google'' yazdım, ''beni bir daha sakın arama'' dedi.... Google cok bozdu cook...."
bu alana reklam verebilirsiniz.
futbol böyledir işte kimisi meclise gider kimisi metrise.
bir kadın bunalımı : bunalım, bunaalım, bunu alıım, bunu alayım, bunu da alayım, bunu al bunu, al bunu da, bunu da.....:))))
kediler sarayda yaşasada akıllaı farededir.
duyuru: acil nestle firmasından duyuru!tüm ebeveynler için nestle herkesten 2012 son kullanma tarihli banana bebek mamalarının iadesini istedi, çünkü fabrikada çalışan bazı işçiler mamaların içine hep tükürmüş diyorlar. nestle firması da internet sitesinden veya gazetelerden duyuru yapmak yerine böyle bir şey seçmiş saolsun duyarlı vatandaşlarımız da yardımcı olmuşlar.
Erkeğin fazla para harcayarak elde ettiği kadınla; kadının fazla makyaj yaparak elde ettiği adam; AYNı SEZONUN MALLARIDIR.
memeler yerçekimine karşı gelmeli. eheheh çok manidar. *
kasiyer olan eski sevgilim marketten hıyar aldığımı görünce aynı sana benziyor dedi.şimdilik cevap vermiyorum,nasıl olsa evde kaşar bitecek yakında .
oha şoktayim. yuh ahah.
ilkokul arkadaşım mobilden girip durumuna "sex hikayeleri" yazmış.mal aramaya yazacağına durumuna yazmış. allahım sana geliyorum. *
(bkz: elizabeth mode on)