kabul edin sizde cocukken " i feel good" sarkisini agbiybu dirininini seklinde sallamissinizdir.
02.02 Davulcu beni düşünüyor..
Şu an binlerce erkek yastığa başını koymş başka bir kadını düşünüyor.O binlerce kadın ise Yarın ne giysem acaba diye düşünüyor!
Doğuş'un şeriat, CEm Özer'in özerklik istemim ardından gözler Atilla Taş a döndü, bakalım o ne isteyecek..
--spoiler--

aranızda telekinetik güçleri olan varsa lütfen elimi kaldırsın.

--spoiler--
bunlar babadan oğula nesil herhalde.

niye yazmış kime yazmış bilmiyorum ama görünce sebepsiz güldürdü.
bu gece fark ettim ben ifla olmaz bir sapığım. alt ve üst komşularımın ne zaman tuvalete gittiğinin çetelesini tutuyorum.
bu gece fark ettim, ne alt ne de üst komşumla aynı anda tuvalete gitmiyoruz. bir daha denk gelmessek, kapılarını çalıp "hayırdır kabız mısınız?" falan diyecem.
milyonlar nefesini tuttu iftar saatini bekliyor, iftar topunun başında guiza, topa yaklaşıyor, o da ne, sabri geldi sen çekil guiza dedi...*
devir öyle bir hale geldi ki sosyal güvencen yoksa superman dahi olsan kız vermeyecekler arkadaş.
" sevgili kalp her boka karismayi birak...senin isin kan pompalamak.saygilarimla beyin..... "
"Çin'de kimse birbirine 'şimdi sen gittin ya herkes sana benzeyecek' diyemiyor mesela"
Tayyip'in Yeni Çılgın Projesi: '31 çeken' aylar kaldırılacak.
"You: Selamun aleykum
Stranger: Hello where are u from?
You: Abi türksün sen numara yapma
You: Arkadaki koltuğun deseninden anladım
You : :D
Stranger: Tamam amk * "
"Teşekkür kelimesi "tşk" diye kısaltılnca bir tek benim mi aklıma farklı bişe geliyor yoksa bilinçaltım benimle tşk mı geçiyo bi türlü anlayamadım..."
komşudan gelen kısır tepsisini "boş göndermek olmaz" deyip kısır doldurup geri göndermeye kısır döngü denir.
garson dediğin dört tarafı denizlerle çevrili çay getir dediğimde ada çayı istediğimi anlamalı mesela.
"Kıyamet Alameti yoktur" diyen Zekeriya Beyaz'a... Nihat Hatipoğlu'ndan müthiş cevap; "SEN EN BÜYÜK ALAMETSIN ZATEN"
Bugün de milyonlarca Türk kadını hayallerinin erkeğini bulamadı. Yarın da bulamayacak. Boşuna heves yapmayın bulunduğum yerin adresini kimseye söylemeyeceğim..
günlük tutuyor olsam sayfaların arasına karbon kağıdı koyardım.
"tanrı sizi korusun, bizi allah korur.."

yarmayan gerçektir.
facebook'uma girdim dürtmeni bekliyorum.
salatamın yarısını ben yedim. yarısını rüzgar..
17 saat önce, facebook mobil ile
erkek: benimle çıkar mısın?
kız: hayır.
erkek: ben sana ne sordum?
kız: benimle çıkar mısın?
erkek: evet * )))))))
bu ne amk şimdi?
0.beyin.com -Beyin hiç bu kadar bedava olmamıştı.