bugün

Evimize gelen kendini beğenmiş ukala mı ukala bir hemşeri dayım hakkında atıp tutuyor.
Haklı mı?
Sonuna kadar hemde.
Annem kalk kızım bı kahve yap dedi o esnada.
Tabiki anacığım dedim ne demek.
Arkadaşlar çok özür dilerim ama içine tükürdüğümü tahmin etmişsinizdir sizde zaten.
Kimse benim dayım hakkında atıp tutamaz, helede bizim evimizde.
Haklı olsa bile...
Ben dayımı günahım kadar sevmesem bile...
filmin sonunu söylemek.
kıtır kıtır doğradıklarimdan mı diri diri gömdüklerinden mi yoksa cayır cayır yaktıklarından mi bahsetmem karar veremedim.
Söylersem duygu sömürüsü diyeceksiniz umrumda değil ama söylemeyeceğim. Değer verdiklerinize kötü davranmayın...
Arkamdan dalavere çeviren kadını affettim. O dönemler güçlü olamadım, iki seneme sebep oldu. Geçti gitti, hala kızarım kendime.
derslerime çalışmamak.
devletten öğrenim ve katkı kredisi almak. Her taksitte kendime küfür ederim.
Kuzenle sokakta bulduğumuz yavru kediyi yıkayıp eve almaya niyetlenmistik ve bahcede yıkarken kediyi boğmak üzereyken anneannem yakalamış bizi de kurtulmuş öyle minik kedi.
anlatim mi lan hepinizinkini * ibineler *

(bkz: entry ve nick uyumu)
6 yaşında iken annem bana 2 tane su kaplumbağası almıştı hani şu küçük olanlardan . Her sabah kalkıp onları ters çevirip kalkmaya çalışmalarını izlerdim. Neden böyle birşey yaptım hiç bilmiyorum . Çocuk aklı işte.
Bir kaç kıza photoshop ile nu montaj yapmak.
eve internet bağlattım.
En büyüklerinden;

yetişkin bir kedi ile köpek yavrusunu bir kutunun içine kapatmak. Yavru köpeğin suratındaki tırnak izlerini hala unutmam. 8 yaşında falandım herhalde. Bir de civcivleri yarısına kadar kuma gömüp önlerine kedi getirmek var. işte bunlar hep kedi.
Çocukken kardeşimle kavga edince gizlice yastığına tükürürdüm geceleri yattığını görünce de içim sızlardı. Bir de büyükler su isteyince hep üstünden biraz içip götürürdüm düşününce ben de aslında kötü biri değilim be toygar abi.
Karşı komşuda gün vardı ve ben kapıdaki tüm ayakkabıların içine yeşil sıvı sabun döküp kendi evimize geçip uyumuştum. Tabi kaos çıkmış, çocukluk işte.
Sevdiğimi söylememek.
Kararsızlık. Her zaman yapıyorum.
Kötü mü değil mi bilmiyorum ama karşımdaki insanı tanımasam bile kıramıyorum ona hayır diyemiyorum. Vicdanın ve iyi niyetin fazlası da zarar tabi.
Kardeşimi her gece yarısı piçliğine uyandırmak.
20'li yaslarda bir butik otelde garsonluk yaparken, otelimizin bize kopek muamelesi yapan kart zampara bir musterisi'nin kahvesinin suyunu klozet'ten doldurmusluğum var.
Hizmet sektorundeki arkadaslara iyi davranmanizi tavsiye ederim.
bir butik otelde garsonlara köpek muamelesi yapmıştım. onca yaptığım şeye rağmen harika bir kahve hazırlamışlardı bana.
Bir köpek kulübesine butik otel garsonuyla seviştim, köpek bize süper kahve yaptı.
Eved.
Çırakken ustamın çayına tükürürdüm.
Birinin kalbini çok kırdım. Çok üzdüm.. ve üstünden yıllar geçmesine rağmen o gün bu gündür toparlayamıyorum.
Bir klozette kart zamparalık yaparken bir garsonun kahvesinin suyunu butik otelden dolduemuşluğum var.