bugün

Aklındakini birlikte olmaya ikna edememiş, ezik ve vasıfsız insan söylemidir. Aklında başkası varken başkasıyla birlikte olmakta, ayrıca yalancılık ve libido mahkumiyetidir.
esini aldatmak amacli hareket eden kisinin gozune kestirdigi kisiye soyledigi sikimsonik soz.
bunlara dusen var mi cok merak ediyorum. eger varsa da nasil tipler dusuyor acaba? bilen varsa soylesin, bisi denicem.
Zırva bi laf. Ama türk öküzü beğenir böyle lafları. Medeni cesareti olmayan bi türk 'ün düşünce yapısını anlatıyo.

O lafın başına "korkak olursan..." lafzını eklemek lazım.
Hayatın hüzünlü gerçeği...

Maalesef...
Bile bile yanındakini sevgisizliğe mahkum ederken, kötü durumda olanın kendisi olduğunu düşünen bencil insan beyanı.
bu durumu duygusal zemine yükleyenler olabilir ancak sadece bir anıya tutunmaktan başka bir şey değildir. can sıkkınlığı ve tatminsizlik hissettiğimizde gölgelerden umut ışığımızı çıkartır ve sarılırız.
Hem yanımız hem aklımız boşsa ve biz nasıl öleceğimizi kestiremiyorsak?
Aklımızdaki si*kti bizi. Yanımızdaki değil. Hayırlı sabahlar.
Yok öyle birşey yatın uyuyun.
Günümüzün çatır çatır kırılan kalplerini ustaca betimleyen haklı bir tespit.
Kamyon arkası atasözüdür. Arabesk sevenlerin ve bol alkollü sohbetlerin vazgeçilmez mottosudur.

Bunu gerçekten yaşayanların, yanındakini: "seni seviyorum, canımsın, cicimsin, vb." yalanlarla kandırdığını ve sadece karşılıklı çıkar ilişkisi yürüttüğünü gösterir.
Hayatın hüzünlü gerçeği falan değildir.
Kişinin aptallığı mı dersin cesaretsizliği mi? yoksa yumuşatarak seçimi mi dersin? bilemem.
Herkes seçimlerinin bedelini öder. Ödemek zorunda da bence.
Hem aklımdaki hem yanımdaki yok öyle bi yağma.
aklindaki kalbinde de olsaydi yaninda baska biri olmazdi.
bunlari sopalayacaksin.
Doğrudur, yaşar abi çok sevdiğimiz, saygı duyduğumuz bir abimizdir...
abi öylesi gebersin gerçekten ya.
yanımdaki ile yaşar yanımdaki ile ölürüm.
ha toksik biriyim ilişkide dengesizim falan ama bi gün bu toksik halimle birini bulursam onla yaşar onla ölürüm reis.
Okuyunca gözüm doldu.
Doğru olanı yapmayacaksa o zaman ölsün zaten kendime diyorum.

Bu obsesiflik ile şimdiye kadar zaten ölürdü

ama sadece şanslı olduğunu düşünüyorum.